Dizi Haberleri > Yüksek Sosyete 12. Bölüm 2. Fragmanı Mert ile Cansu’nun Bir Sırrı Daha Var

Yüksek Sosyete 12. Bölüm 2. Fragmanı Mert ile Cansu’nun Bir Sırrı Daha Var

Yüksek Sosyete 12. Bölüm 2. Fragmanı Mert ile Cansu’nun Bir Sırrı Daha Var

Süreyya ile Levent’i yakın gören Metin ne tepki gösterecek? Cansu’nun yalan konuştuğunu düşünen Kerem gerçekleri öğrenecek mi? Tüm bu soruların cevabı yeni bölümde sizlerle olacaktır. Sevilen aşk dizisi Yüksek Sosyete kaldığı yerden ekranların başına gelmeye devam ediyor. Genç başrol oyuncularının muhteşem aşk hikayelerini konu alan Yüksek Sosyete dizisi […]

06 Eylül 2016 - 18:28

Süreyya ile Levent’i yakın gören Metin ne tepki gösterecek? Cansu’nun yalan konuştuğunu düşünen Kerem gerçekleri öğrenecek mi? Tüm bu soruların cevabı yeni bölümde sizlerle olacaktır.

Sevilen aşk dizisi Yüksek Sosyete kaldığı yerden ekranların başına gelmeye devam ediyor. Genç başrol oyuncularının muhteşem aşk hikayelerini konu alan Yüksek Sosyete dizisi 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Kerem, Cansu ilişkisi farklı boyutlara ulaştı. Sırada Cansu’nun gerçekleri anlatması gerekmekte. Bakalım Cansu gerçek hayatını anlatacak mı?

Yüksek Sosyete 12. yeni bölümü ile 8 Eylül perşembe günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında sizlerle olacaktır. 

Yüksek Sosyete Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Süreyya ile Bedia köklü iki aileyi bir araya getirmek için adım atmıştı. Fakat hem Mert hemde Cansu gerçeklerden kaçmak için yine bir yolu bulmuştu. Diğer taraftan Süreyya güzel bir akşam yemeğinde boşanma kararını açıklamıştı.

Yüksek Sosyete 12. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?