Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Yüksek Sosyete 12. Bölüm Fragmanı Can Korhan Ölecek mi? (8 Eylül Perşembe)

Can Korhan’ın kafa dinlemek için denize açıldığı tekne bilinmeyen bir sebepten dolayı alev alıp patlamıştır. Can Korhan’ın ise bu tekneden kurtulup kurtulmadığını izleyiciler şimdiden çok merak etmeye başladılar. Gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki bu hafta veya daha önceden Can Korhan karakterine hayat veren Özgün Çoban’ın diziden ayrılacağına dair bir haber yayınlanmadı. Dolayısıyla öldüğünü düşünmüyoruz. Sevilen aşk […]

Yüksek Sosyete 12. Bölüm Fragmanı Can Korhan Ölecek mi? (8 Eylül Perşembe)
04 Eylül 2016 - 18:11 'de eklendi.

Can Korhan’ın kafa dinlemek için denize açıldığı tekne bilinmeyen bir sebepten dolayı alev alıp patlamıştır. Can Korhan’ın ise bu tekneden kurtulup kurtulmadığını izleyiciler şimdiden çok merak etmeye başladılar.

Gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki bu hafta veya daha önceden Can Korhan karakterine hayat veren Özgün Çoban’ın diziden ayrılacağına dair bir haber yayınlanmadı. Dolayısıyla öldüğünü düşünmüyoruz.

Sevilen aşk dizisi Yüksek Sosyete kaldığı yerden ekranların başına gelmeye devam ediyor. Genç başrol oyuncularının muhteşem aşk hikayelerini konu alan Yüksek Sosyete dizisi 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Kerem, Cansu ilişkisi farklı boyutlara ulaştı. Sırada Cansu’nun gerçekleri anlatması gerekmekte. Bakalım Cansu gerçek hayatını anlatacak mı?

Yüksek Sosyete 12. yeni bölümü ile 8 Eylül perşembe günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında sizlerle olacaktır. 

Yüksek Sosyete Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Süreyya ile Bedia köklü iki aileyi bir araya getirmek için adım atmıştı. Fakat hem Mert hemde Cansu gerçeklerden kaçmak için yine bir yolu bulmuştu. Diğer taraftan Süreyya güzel bir akşam yemeğinde boşanma kararını açıklamıştı.

Yüksek Sosyete 12. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER