Dizi Haberleri > Yüksek Sosyete 14. Bölüm Fragmanı Hd (29 Eylül Perşembe) Yayınlandı İzle

Yüksek Sosyete 14. Bölüm Fragmanı Hd (29 Eylül Perşembe) Yayınlandı İzle

Yüksek Sosyete 14. Bölüm Fragmanı Hd (29 Eylül Perşembe) Yayınlandı İzle

Sevilen aşk dizisi Yüksek Sosyete kaldığı yerden ekranların başına gelmeye devam ediyor. Genç başrol oyuncularının muhteşem aşk hikayelerini konu alan Yüksek Sosyete yeni bölümü bittikten hemen sonra 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gerçekler ortaya çıktıktan sonra Kerem ile Cansu ilişkisi bitecek mi? Arada kalan Süreyya kimi tercih edecek? […]

22 Eylül 2016 - 23:09

Sevilen aşk dizisi Yüksek Sosyete kaldığı yerden ekranların başına gelmeye devam ediyor. Genç başrol oyuncularının muhteşem aşk hikayelerini konu alan Yüksek Sosyete yeni bölümü bittikten hemen sonra 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gerçekler ortaya çıktıktan sonra Kerem ile Cansu ilişkisi bitecek mi? Arada kalan Süreyya kimi tercih edecek? Boşanmak istediği kocası Metin’i mi? Yoksa.. Yeniden hayata tutunmasını sağlayan Levent’i mi? Yüksek Sosyete 14. yeni bölümü ile 29 Eylül perşembe günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında sizlerle olacaktır. 

Yüksek Sosyete Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Cansu’nun yalan söylediği hayat hikayesini öğrenmek isteyen Kerem, Cansu’dan habersiz sırrın peşine düşmüştü. Cansu’yla Koranlar Konağı’nda karşı karşıya gelen Mert’in ise bir karar vermesi gerekmekteydi. Mert karmakarışık bir hayatın içinden kurtulmayı seçmişti  ve gerçekleri Ece’ye itiraf etmeye karar vermişti. Öte yandan Süreyya, boşanmak istediği kocası Metin ile yeniden kendini bulduğu Levent’ten gelen itiraflarla ne yapacağını şaşırmıştı.

Yüksek Sosyete 14. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?