Dizi Haberleri > Yüksek Sosyete 15. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm 6 Ekim Perşembe

Yüksek Sosyete 15. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm 6 Ekim Perşembe

Yüksek Sosyete 15. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm 6 Ekim Perşembe

Sevilen aşk dizisi Yüksek Sosyete her hafta perşembe günleri kaldığı yerden ekranların başına gelmeye devam ediyor. Genç başrol oyuncularının muhteşem aşk hikayelerini konu alan Yüksek Sosyete 15. bölüm fragmanı bu akşam yeni bölümü bitiminde hemen yayınlandı. Cansu ve Kerem’in aşkı gerçekten bitecek mi? Süreyya’nın cevabı ne olacak? Yüksek Sosyete 6 Ekim Perşembe günü […]

29 Eylül 2016 - 22:35

Sevilen aşk dizisi Yüksek Sosyete her hafta perşembe günleri kaldığı yerden ekranların başına gelmeye devam ediyor. Genç başrol oyuncularının muhteşem aşk hikayelerini konu alan Yüksek Sosyete 15. bölüm fragmanı bu akşam yeni bölümü bitiminde hemen yayınlandı.

Cansu ve Kerem’in aşkı gerçekten bitecek mi? Süreyya’nın cevabı ne olacak? Yüksek Sosyete 6 Ekim Perşembe günü 15. yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacaktır. 

Kerem ile ayrılan Cansu ayrılık açısı yaşarken kendini Kerem’e anlatmak ister. Fakat Kerem, Cansu’yu asla dinlememektedir. Kerem’in hayatına çıka gelen Sude tüm dengeleri alt üst eder. Kerem’i kaybetme korkusu içinde olan Cansu, Sude’nin gelişi ile daha çok endişelenir.

Öte yandan Ece, yönetim kurulu için çalışan Mert’e yardım eder. Fakat aralarındaki uçurum öğrendikleri yeni şeylerle daha çoğalır. Süreyya’nın Levent’ten aldığı zor bir soru düşünmesine neden olur.

Yüksek Sosyete 15. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?