Dizi Haberleri > Yüksek Sosyete 6. Bölüm Fragmanı

Yüksek Sosyete 6. Bölüm Fragmanı

Yüksek Sosyete 6. Bölüm Fragmanı

Star Tv’nin yaz dizisi Yüksek Sosyete 6. bölümüyle 28 Temmuz 2016 perşembe günü saat 20:00’da sizlerle olacaktır. Sevilen Aşk dizisi Yüksek Sosyete kaldığı yerden devam ediyor. Genç başrol oyuncuları muhteşem Aşk hikayeleriyle izleyicileri büyülemeye devam ediyor. Mert, göl kenarında ayarladığı piknik sonrası Ece’nin gönlünü almayı başarıyor. […]

21 Temmuz 2016 - 18:43

Star Tv’nin yaz dizisi Yüksek Sosyete 6. bölümüyle 28 Temmuz 2016 perşembe günü saat 20:00’da sizlerle olacaktır. Sevilen Aşk dizisi Yüksek Sosyete kaldığı yerden devam ediyor. Genç başrol oyuncuları muhteşem Aşk hikayeleriyle izleyicileri büyülemeye devam ediyor.

Mert, göl kenarında ayarladığı piknik sonrası Ece’nin gönlünü almayı başarıyor. Kerem’in evlenmeyeceğini öğrendikten sonra Cansu artık Kerem’den kaçmamaya başlar. Piknikte yaşanan bir başka sürprizde Kerem ile Cansu arasında yakınlaşma meydana gelecektir.

Süreyya’ya romantik jestler yapan Metin geri kazanmak adına bir adım amacına ulaşmıştır. Gelişmelerden uzak kalan Işıl ise bu durumu öğrenince hüsrana uğrar ve sinirlenir.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?