Yüksek Sosyete Neden Final Yapıyor? 24 Aralık Neden Bitti?

Star Tv’nin sosyetik dizisi Yüksek Sosyete sevenlerine kötü haber. Yaz aylarında başlayan popüler dizi Yüksek Sosyete Final yapıyor? Yüksek Sosyete’nin final yapmasında ki nedenler neler? İşte detaylar.

Çok sevilerek izlenen Yüksek Sosyete 26. bölümde ekranlara veda ediyor. Bir aralar perşembe günlerinin vazgeçilmezi olan Yüksek Sosyete yayın günü değişikliği yapıldıktan sonra tutunamadı. Perşembe’den Cumartesi gününe alınan Yüksek Sosyete ne yazık ki reyting kurbanı oldu. Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral ve Ozan Dolunay‘ın başrollerini paylaştığı Yüksek Sosyete 26. bölümüyle 24 Aralık Cumartesi günü son kez izleyici karşısına çıkacak ve daha sonra ekranlara veda edecek.

Sevilen dizi Yüksek Sosyete’nin yeni bölümü yayınlanmayınca akıllarda bitti mi sorusu uyandırdı. Fakat gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki Yüksek Sosyete bitmedi. Peki neden yayınlanmadı derseniz. Star Tv, Yüksek Sosyete’nin yayın gününde değişikliğe gitti.

Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral ve Ozan Dolunay‘ın başrollerini paylaştığı Yüksek Sosyete bundan sonraki yayın hayatına Perşembe günleri değil Cumartesi günleri devam edecek. Yüksek Sosyete yeni bölümüyle 19 Kasım 2016 Cumartesi günü Star Tv’de sizlerle olmaya devam edecek.

Related Articles

4 yorum

  1. İsim *

    yok ya başlamadı

  2. İsim *

    budızının yenı bolumuyokmu

  3. ummuhan

    ne zaman

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.