Yüksek Sosyete Oyuncuları Kimler Konusu Fragmanı Oyuncu Kadrosu

Star Tv ‘nin 2. yaz dizisi bombası da Yüksek Sosyete dizisi oldu. Star’ın yeni dizisi olan Yüksek Sosyete‘yi Bi’yapım hazırlıyor. Dizi hakkında çok fazla bilgi elimize ulaşmasa da dizinin yaz ayı olan Temmuz 2016’da ekranlara gelebilmesi için çok hızlı şekilde oyuncu seçmelerinin yapıldığı gelen haberler arasında.

Son gelen haberlere göre Medcezir, Analar ve Anneler dizisinde rol almış güçlü isim Hazar Ergüçlü kadın başrol, erkek başrol oyuncusu ise Engin Öztürk olmuş. Yüksek Sosyete dizisinin senaryosunu Pınar Bulut Deren kaleme alıyor. Yönetmenliğini ise Metin Balekoğlu üstlenmiş. Ekip Çarşamba günü sete çıkıyor. Birçok genç ve başarılı oyuncular ile görüşüldüğü hatta başrol oyuncularının senaryoyu incelediği ve beğendikleri taktirde de sözleşme imzalanacağı gelen haberler arasında.

Yüksek Sosyete Yeni Fragmanı

Yüksek Sosyete Konusu;

Hayatta ait oldukları yeri arayan, farklı dünyalardan iki gencin hikayesini anlatacak olan Yüksek Sosyete’de Engin Öztürk; emektar bir ailenin zor koşullarda büyüttüğü tek oğlu Kerem’i canlandırıyor. Hazar Ergüçlü ise ağzında gümüş kaşıkla doğmuş, içinde yaşadığı görkemli dünyaya rağmen mutsuz ‘Cansu’ karakterine hayat verecektir. Birinin hayatının diğerinin hayali olduğu bir dünyada, yer değiştirerek ‘ait olduğu yeri’ bulmak isteyen Kerem ve Cansu belki de aşk sayesinde tüm farkları, sınıfları, kaderi yenmeyi başaracaktır…Nerede Çekiliyor?

Dizinin İstanbul’da zengin bir semt te çekileceği gelen haberler arasında.

Yüksek Sosyete Oyuncuları;

Engin Öztürk (Kerem) :

Yakışıklı oyuncu 28 Eylül 1986 Eskişehir doğumludur. İlk rol aldığı ve kanal D ekranlarında yayınlanan Fatmagül’ün Suçu Ne? isimli dizide kötü karakteri Selim Yaşaran karakterine hayat vermiştir. Daha sonra ise Behzat Ç.’de Komiser Emre, Muhteşem Yüzyıl’da Şehzade Selim, Hayat Yolunda dizisinde Dr. Cem Korcan ve son olarak ta Hatırla Gönül dizisinde Yusuf karakteriyle izledik.

yuksek-sosyete-engin-ozturk

Hazar Ergüçlü (Cansu):

Genç ve güzel oyuncu 1 Ocak 1992 Kıbrıs doğumludur. Daha önce bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Halkın kendisini en çok benimsediği ilk dizisi ise 2011 yılında oynadığı Kuzey Güney dizisindeki Simay karakteridir. Daha sonra Medcezir ve Analar ve Anneler dizisinde rol almıştır.

yuksek-sosyete-hazar-erguclu

yuksek-sosyete-fragman-oyunculari

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.