baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

Zengin Kız Fakir Oğlan hangi kanalda yayınlanacak? Hangi gün ve hangi saat?

Herkesin merakla ve ilgiyle takip ettiği, başrollerinde Ufuk Özkan, Ecem Özkaya Üstündağ gibi başarılı oyuncuları barındıran Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi artık FOX TV kanalında ekranlara gelecek. Dizi artık eski kanalı olan TRT’de yayınlanmayacak. Birol Güven’in yapımcılığını yaptığı Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi artık Cuma akşamları izleyicisiyse FOX TV ekranlarında buluşacak. FOX’da ki ilk bölümü ise 24 Temmuz Cuma akşamı sizlerle olacak.

Altın Portakal ödüllü yönetmen Hasan Tolga Pulat’ın yönetmenliği yaptığı Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi aslında günümüzün Keloğlan hikayesi gibi. Banka çalışanı Nurhan’ın zengin ve köklü bir ailenin kızına aşık olması ve damat olması üzerine kız babası Kemal’in kızına bu bankacı çocuğu kabul etmemesiyle olaylar gelişir. Çok zengin olan Kemal Bey kızı Biricik’in böylesine fakir bir oğlanı damat olarak eve getirmesine çok sinirlidir. Onu bu evden göndermek isteyen zengin Kemal Bey bu planlarında kullanacağı koz büyük kızı olan Rüyam’ın nişanlısı Sarp idir.

Büyük kızın nişanlısı Sarp her ne kadar elit ve varlıklı bir bey olarak görünsede her türlü plana uyacak ve uygulayacaktır. Fakir oğlandan üstün görünmeye çalışarak ve onu ezmeye çalışarak Kemal Bey’den takdirleri toplar.

Kızını dünyalar kadar seven Kemal Bey, türlü entrikalar çeviren Sarp ve Biricik’in hikayesi Zengin Kız Fakir Oğlan artık FOX’ta!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>