Dizi Haberleri > Zuhal Topal Ne Zaman Başlıyor Yeni Sezon Hangi Kanalda 2016-2017 Star Tv

Zuhal Topal Ne Zaman Başlıyor Yeni Sezon Hangi Kanalda 2016-2017 Star Tv

Zuhal Topal Ne Zaman Başlıyor Yeni Sezon Hangi Kanalda 2016-2017 Star Tv

Fox Tv ekranlarının vazgeçilmez evlilik programı Zuhal Topal’la yeni sezonu Star Tv ekranlarında açıyor. Evlilik adımlarının atıldığı programda sunucu Zuhal Topal evlendirmeye devam ediyor. 2016-2017 sezonuna çok yakında başlangıç yapacak olan programa yeni gelin ve erkek adaylarının alımları sürüyor. Uzun yıllar Fox Tv ile evlilik […]

18 Ağustos 2016 - 14:38

Fox Tv ekranlarının vazgeçilmez evlilik programı Zuhal Topal’la yeni sezonu Star Tv ekranlarında açıyor. Evlilik adımlarının atıldığı programda sunucu Zuhal Topal evlendirmeye devam ediyor. 2016-2017 sezonuna çok yakında başlangıç yapacak olan programa yeni gelin ve erkek adaylarının alımları sürüyor.

Uzun yıllar Fox Tv ile evlilik programı sunan Zuhal Topal yeni sezonda Star Tv ile anlaşma sağladı. Zuhal Topal 2016-2017 sezonuna Star Tv ile devam edecektir.

Zuhal Topal’la yeni sezonda mutluluğun kapıları Star Tv ile ardına kadar açılıyor. Yeni sezonda evlilikler devam edecekken program yeni adaylarını günden güne eklenmeye devam edecek. Başarı grafiklerinin artması için teknik ekip çalışmalarını sürdürüyor.

Oyunculuk kariyerinden sonra giriş yaptığı sunuculukta üstün başarı sağlayan Zuhal Topal kariyerini evlilik programına adadı. Gencinden yaşlısına çiftleri birleştirmeye devam eden başarılı oyuncu yeni sezonu 5 eylül 2016 pazartesi günü açıyor.

Hafta içi her gün Zuhal Topal’la evlilik programı 16:30’da Star Tv ekranlarında başlıyor.

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?