Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

AÖF öğrencileri merakla AÖF sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Peki AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte AÖF sınav sonuçlarına dair tüm bilgiler.

AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
21 Ağustos 2016 - 15:10 'de eklendi.

AÖF sınavları tüm açık öğretim de okuyan öğrenciler için çok önemli bir zaman dilimidir. Örgün öğretimden okumamış ya da okuyamamış olan tüm öğrenciler bu şekil de okuma imkanı da bulmuş oluyorlar. Bu saye de hemen her istedikleri bölümü okuyabiliyor hatta diplomalarını bir üst seviyeye de çıkarabilip 4 yıl daha okuyabiliyorlar.

Tüm bu sistemi bilmek amacı ile de bizi takip ederek bilgi alabilirsiniz. Sene de dört defa girilen bu sınav tarihleri her yıl dönem dönem cep telefonlarınıza mesaj olarak gelmekte. Aynı zaman da sınav sonuçlarının açıklandığı da cep telefonlarınıza ulaşmakta. Sizin de bildiğiniz üzere açık öğretim sınavları geçen hafta sonu oldu. Öğrenciler büyük bir yükten de bu şekil de kurtulmuş oldu.

Herkesin yani tüm AÖF öğrencilerinin girdiği bu sınavın açıklanma tarihi henüz belli değil bu bakımdan da size bu bilgiyi şuan verememekteyiz fakat en kısa süre de açıklanmasını beklediğimiz bu sınav çokyakın bir tarihte açıklanacak. Tüm öğrenciler bizi takip edebilir.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER