baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

Su Uyur Fetö Uyumaz

Terör örgütü, adı ne olursa olsun başımıza gelen en acı felakettir. Eski bankerlerin bir lafı vardır; Paranın açamayacağı kapı yoktur derler. Eski hükümetler de dış güçler bizi parayla imtihan ediyorlardı adeta. Eskilerden örnek vereceğim yine ; Ağa marabanın hep kendisine borçlu kalarak yularını elinde tutmak isterdi.

Tıpkı bunun gibi bizi parayla imtihan edemeyenler artık terör örgütleriyle bizi yıldırmaya çalışıyor. Buna imkan vermediğimiz ortada. Hatta ve hatta yaşadığımız şehirlerde örnekleri çoktur. FETÖ den açığa alınan ya da adı çıkan ailemizden dahi olsa mesafe koyuyoruz.

Şimdi iş biraz daha ayaklar altına düştü. Hem parayı hem bu terör örgütlerini kullanarak yıldırmanın azmindeler. Millet olarak bize düşen neyse yapılacaktır kanaatimce. Cumhuriyet yıllarında olduğu gibi analarımız nasıl evdeki bebeğinin yiyeceği bir lokmayı bile cepheye yolladıysa bu millet aynı fedakarlığı yapmaktan geri durmayacaktır.

Her zaman söylediğim bir şey var 80li yıllarda hükümete ve millete vurulan prangaların intikamı haklılardı veya haksızlardı alındı. FETÖ den zarar gören kişi, kurum, aile, siyasetçi, yazar, gazeteci v.b. herkes intikam ateşini üflemenin derdinde. Aslında FETÖ ilkinden daha tehlikeli bir şekilde pusuda beklemektedir. Bizim tek ve en büyük kozumuz artık bu örgütün kurumlarımızın yani ciğerlerimizin içinde hareket edemeyişidir.

Mutlaka bu işlerden zarar gören masum vatandaş olmuştur. Ama su durulana kadar üzerinden 3 kışta geçse bu işin suçlusu yada masumu hatta ve hatta henüz açığa çıkmamışlara bile asla acınmamalıdır. Bu bir zayıflı ve duygusal düşünülmeyecek kadar hassas bir mevzudur.

Şimdi sevsek de sevmesek de cumhurumuzun reisi bir öneride bulunuyorsa 3 5 doların sevdası ve hırsı ülke sevdamızın önüne geçmemeli diye düşünüyorum.

 

Zaten dolarla FETÖ bağlantılı olmasalardı 1 dolar ve f serisi diye bir gündemimiz olmazdı. Yahudi önderlerinin bastığı ve karar verdiği bir paranın arkasında duran, onların yap dediğini yapıp; yapma dediğini yapmayan insan ve ona bağlı örgüt şuanda bile cezaların en ağırını bizim vermemiz gerekirken gündemimizi değiştirebiliyor. Uyumayalım ülkem. TÜRKİYEM.

Son söz onlara değil bize ve milletin seçtiklerine bırakılmalı. Bunlara fırsat verilmemeli.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>