baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

Diriliş Ertuğrul’da Bu Hafta Neler Olacak?

TRT 1 ekranlarında bu yıl ekranlarda olmaya başlayan ve büyük bir çıkış yakalayan Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölümleriyle Her Çarşamba ekranlarda olmaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul tekrarsız bölümleriyle ekranlarda olmaya devam edecek.

Sultan Alaaddin’in komutanı Ersagun obaya gelir ve Süleyman Şah ile görüşür. Başında bulunduğu düğün kervanını korumak için Ertuğrul ve Alp’lerinden yardım etmelerini istemiştir.Lakin, Alp’leri ile Turgut’u almak için yola çıkan Ertuğrul, tapınakçılar tarafından bizzat tuzak olarak kullanılan Turgut tarafından bıçaklanmıştır. Hatta Titus ve Tapınak Şövalyelerinin, Ertuğrul ve Alp’lerini öldürmek için kurdukları hain pusu Gündoğdu ve Alp’lerinin yetişmesiyle amacına ulaşamamış, Ertuğrul ağır yaralı bir şekilde obaya getirilmiştir.
Ertuğrul’un yaralı olmasından dolayı babası Süleyman Şah’tan düğün kervanını Şam’a götürmek için izin alan Gündoğdu bir taraftan da Kurdoğlu ve eşi Selcan tarafından bey olması için zehirlenmektedir. Fakat Süleyman Şah’ta, Hayme Ana’da bu durumun farkındadır ve Gündoğdu’nun gerçekleri görmesi adına hareket edeceklerdir.
Öte yandan Üstad-ı Azam’ın yeğeni İsadora’nın obaya gelmesiyle Kurdoğlu’nun obada ki hain olduğunun açığa çıkması an meselesidir. Kurdoğlu ise bu gerçeğin açığa çıkmaması için daha tehlikeli ve ölümcül adımlar atmaktan çekinmeyecektir.

Ertuğrul’un yaralı olarak dönmesi ise obada şok etkisi yapar. Kayılar Turgut’un hainlik ettiğini konuşurlarken Halime ve Gökçe’nin ise dünyaları yıkılmıştır.

Diriliş Ertuğrul her çarşamba TRT 1 ekranlarında sizlerle olacak.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>