Genel > Kara Sevda 47. Bölüm Fragmanı 7 Aralık Yeni Bölüm Star Tv

Kara Sevda 47. Bölüm Fragmanı 7 Aralık Yeni Bölüm Star Tv

Kara Sevda 47. Bölüm Fragmanı 7 Aralık Yeni Bölüm Star Tv

Kara Sevda 47. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Büyüleyici aşk öyküsü, hırs, intikam ve aşılmaz engellerin aktarıldığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Kara Sevda 7 Aralık 2016 Çarşamba günü yeni bölümü ile Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek. Kemal, eli […]

30 Kasım 2016 - 22:42

Kara Sevda 47. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra izleyiciye sunuldu. Büyüleyici aşk öyküsü, hırs, intikam ve aşılmaz engellerin aktarıldığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Kara Sevda 7 Aralık 2016 Çarşamba günü yeni bölümü ile Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek.

Kemal, eli silahlı adamı etkisiz hale getirir ve Nihan’ı donmaktan son anda kurtarır. Nihan‘ın kendine gelmesi uzun sürerken Kemal’in dünyası da bu sürede durmuştur. Nihan, kendisine geldiğinde Kemal’de düştüğü oyunun gerçeklerini hatırlar. Kemal’in ilk etapta peşindeki polisleri atlatması gerekir. Daha sonra ise Emir‘in oyunundan kurtulması gerekir. Nihan ile Kemal peşindekilerden saklanırken Asu’nun intihar haberini alır.

Asu, Nihan ve Kemal tarafından hastaneye kaldırılırken, Kemal polise davetiye çıkarır. Kemal’in işlemediği suçun yüzünden etrafı çevrilirken, Kemal herkese beklenmedik bir sürpriz yapar. Öte yandan Kemal’i kurtarmak isteyen Nihan‘da harekete geçer. Fakat bu durum Emir’in şüphelenmesine yol açar. Emir, Kemal ile Nihan ilişkisini sorgulamaya başlar. Nihan, Emir tarafından köşeye sıkışırken, Emir’in zoruyla Kemal için kurulan tuzağa aracılık etmek zorunda kalır. Eğer Kemal, Emir’in tuzağının içine düşerse Nihan’la sonu olacaktır.

Kara Sevda 47. Yeni Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

(1 Yorum var)

  • ne zaman kavuşacaklar artık mutlu olsunar birazda mutluluklarını görmek istiyorum

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?