baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

Mekanik 2 filmi Türkçe dublaj

ABD yapımı olan film büyük ilgi görmesinde ki en önemli unsur başrol oyuncusu olan Jason Statham bulunmasıdır. Buda filmin sürükleyiciliği oluyor. İlk seride tamamen kendini arındırmış olan ve artık suç işlemeyeceğini belirten Arthur ( Jason Statham ) yine suça sürükleniyor.  Ünlü güzel oyuncu Jessica Alba da bu filmde Gina adlı karakteri canlandırmaktadır. Gina (Jessica Alba ) kaçırılıyor ve kaçıran güçlü insanlar Arthur’dan suç işlemesini istiyorlar. Mekanik 2 full izle ile daha sürükleyici sahneler yakalayabilirsiniz.

Suikastlar yine zorlu ve tehlikeli ama sevgilisini kurtarmak zorundadır. Sevgilisi için bunu göze alacağını bilen zengin ve kötü insanlar bu yola sürüklüyorlar. Gina için suikast suçlarını ele alacak zengin iş adamlarını öldürüp yakalanmamaya çalışacak ama bu sefer kaçıranları da yok etmek isteyecektir. Mekanik 2 Türkçe dublaj izle şansını sadece bizim sitemizden izleyebilirsiniz.  Tam üç tane zorlu ve tehlikeli suikasta kendisini ortaya sürmeden hiçbir şekilde belli olmadan bu olayı çözmesi gerekecektir. Bu seferde suikastçımız bu işi başarabilecek mi göreceğiz.

Fullhdizleyin.net farkı ile Mekanik 2 izle şansını sitemizde yaşamak isteyeceksiniz. Son zamanlar da birçok film çıkması ve siteler de izlenmesi yasaklanarak durdurulması sonucunda izlenmesinde sıkıntı yaşanıyor. Ama bu sitede birçok alternatif sunulduğu için filmi kesin olarak izlemiş oluyorsunuz. Aynı zaman da site yazarları ilgilendikleri için filmlerde çalışmama imkanı bulunmuyor. Yüklü sayıda film olmasına rağmen çalışmayan film bulunmamaktadır. Sizlere bir diğer sunduğu hizmet ise izleyeceğiniz filmin konusu diğer siteler gibi kısa değildir, uzun ve açıklayıcı şekilde anlatılmıştır. Bu kadar ile kalmıyor her filme fragman eklenerek izlemeden önce fragmandan film kurgusunu öğrenebiliyorsunuz. Bir çok seçeneği bir arada barındıran en canlı film izleme sitesi olarak karşınızdadır.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>