Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Murat Boz’dan Bomba Tarkan Yorumu

Popçu Murat Boz Megastar Tarkan için bomba sözler söyledi. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Murat Boz açıklamalarında Tarkan’a yer verdi. Murat Boz, Etiler‘de kuaföründen çıkarken gazeteciler yakışıklı popçuyu ablukaya alıyor. Şarkıcının Tarkan hakkında verdiği sözlerde son günlerde en çok dinlenen şarkı ile övgüyle bahsediyor. Megastar Tarkan’ın çıkarmış olduğu Cubba adlı şarkıyı dinlediğini söyleyen Boz çokta beğendiğini dile getiriyor. Tarkan […]

Murat Boz’dan Bomba Tarkan Yorumu
22 Temmuz 2016 - 10:42 'de eklendi.

Popçu Murat Boz Megastar Tarkan için bomba sözler söyledi. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Murat Boz açıklamalarında Tarkan’a yer verdi. Murat Boz, Etiler‘de kuaföründen çıkarken gazeteciler yakışıklı popçuyu ablukaya alıyor.

Şarkıcının Tarkan hakkında verdiği sözlerde son günlerde en çok dinlenen şarkı ile övgüyle bahsediyor. Megastar Tarkan’ın çıkarmış olduğu Cubba adlı şarkıyı dinlediğini söyleyen Boz çokta beğendiğini dile getiriyor.

Tarkan Abdullahoğlu için o bizim megastarımız o her zaman en iyisini yapar diyen Murat Boz, Tarkan şarkısının başarısız olacağına inanmadığını söyledi.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER