Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün Tatil?

Ramazan ayına az bir zaman kala, 2017 Ramazan Bayramı tatili gündeme taşındı. Tatili bekleyenler tatilin kaç gün ve ne zaman başlayacağını merak edenler haberin devamından bu soruların yanıtını öğrenebilirler. Müslüman aleminin 30 gün boyunca oruç ibadetlerini yapacağı Ramazan ayına sayılı günler kaldı. Ramazan Bayramı ile sona erecek olan üç ayların sonunda yurt genelinde dini tatil […]

Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün Tatil?
07 Nisan 2017 - 4:05 'de eklendi.

Ramazan ayına az bir zaman kala, 2017 Ramazan Bayramı tatili gündeme taşındı. Tatili bekleyenler tatilin kaç gün ve ne zaman başlayacağını merak edenler haberin devamından bu soruların yanıtını öğrenebilirler.

Müslüman aleminin 30 gün boyunca oruç ibadetlerini yapacağı Ramazan ayına sayılı günler kaldı. Ramazan Bayramı ile sona erecek olan üç ayların sonunda yurt genelinde dini tatil ilan edilmektedir. Şeker bayramı 3 gündür ancak bazen tatil Sex hattı başlangıcı hafta içine denk geldiği taktirde hafta sonları da dahil ederek 9 güne kadar uzayabiliyor. Bu yıl ramazan bayramının ilk günü pazar gününe denk gelmektedir. 25 Haziran Pazar günü başlayan şeker bayramı 27 Haziran Salı günü sonlanacak. Çalışanlar 28 Haziran’dan itibaren iş başı yapacak. Ramazan Bayramı bu sene pazar gününe denk geldiği için çalışanlar daha önceden olduğu gibi 9 gün tatil yapamayacaklar.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER