baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

Saadet Zinciri Olan Kairos’ta Binlerce Üye Battı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından inceleme altına alınan saadet zinciri Kairos’ta ödeme krizleri baş gösteriyor. Aylardır bu saadet zinciri Kairos’ tan para alamayan bir çok üyenin battığı belirlendi.

Kişisel bilgisayarların hard diski içerisindeki belli bir alanın kiralanması ile ve bu bölümde bir çok şirketin verisinin depolanması ile çalıştığı ileri sürülen ve hakkında yeni saadet zinciri olduğu yönünde haberler ve ilanlar yapılan Kairos’ ta üyeler ödeme alamıyorlar. Türkiye içerisinde 100 bin kişiden fazla kişinin üye olduğu ve sistemin üyelere vaat ettiği kazanca göre 125 dolar ile 2 bin dolar arası yatırımla girilen sistemde, üyeler her getirdiği üyeden gelir kazanıyor. Türkiye içerisinde 2015 yılından beri üye alım faaliyetlerine başlayan ve adını Yunan mitolojisindeki fırsat tanrısından alan Kairos, Londra merkezli bir şirkettir ve Türkiye’ de son 6 ay içerisinde 50 binden fazla kişi üye oldu.

Alt Gruplar Para Alamıyor

Medyada çıkan haberlere göre Kairos üyelerinin lider olarak olarak tanımladığı kişiler yurt dışı seyahatlerinde, lüks arabalarla pozlar veriyor. Fakat onların teşviki ile sisteme giren yeni üyeler, kendilerine vaat edilen kazançkları alamamaktan şikayetçi oldular. Yapılan şikayetler üzerine liğderler 25 Kasım tarihine kadar yeni üyelerden beklemelerini istediler. 25 Kasım tarihinde de sorun çözüme kavuşmayınca, liderler şirket yönetiminin Ukranya’ da bir toplantı yapacağını söylediler, fakat sorun çözüme kavuşmuş gözükmüyor. Medyaya ve sosyal medyada sesini duyuran üyeler, kandırıldıklarını ve dolandırıldıklarını iddia ettiler.

Son Emri Uyguluyoruz

Çok sayıda üye sisteme kayıt olurken, banka kredisi kullanarak girdi ve üyelerin bir çoğu banka kredilerini ödeyememekten şikayetçi oldular. Bir grup Kairos üyesi hesaplarının hiçbir açıklama yapılmadan kapatıldığını söyledi. Kairos liderleri önce ödeme sistemi üzerinde bir sorun bulunduğunu ve ödeme sitemlerinin incelendiğini söylediler. Ayrıca bazı üyeler de kendilerine vaat edilen kazancı alamayınca hesaplarını sosyal medya üzerinden satılığa çıkardılar. Binlerce dolar ödeyerek sisteme giren üyeler, ‘’Ortada bir belirsizlik var, Hiçbir açıklama yok. Biz şuan son emre uyguluyor ve bekliyoruz’’ dediler.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>