Genel > Saatte Bitmeyen Moda; Tag Heuer

Saatte Bitmeyen Moda; Tag Heuer

Saatte Bitmeyen Moda; Tag Heuer

Saatte Bitmeyen Moda; Tag Heuer Kuruluğu 1951 yılından bu yana dünyanın en prestijli markalarını bir araya getiren Konyalı Saat; İsviçre’nin devi Tag Heuer saat modellerini sizlere sunuyor. İsviçre’den Dünyaya Açılan Bir Zaman Yolculuğu İsviçre’de 1860 yılında Edouard Heuer tarafından ‘Heuer’ adı ile kurulduğu günden bu […]

04 Ekim 2015 - 22:50

Saatte Bitmeyen Moda; Tag Heuer

Kuruluğu 1951 yılından bu yana dünyanın en prestijli markalarını bir araya getiren Konyalı Saat; İsviçre’nin devi Tag Heuer saat modellerini sizlere sunuyor.

İsviçre’den Dünyaya Açılan Bir Zaman Yolculuğu

İsviçre’de 1860 yılında Edouard Heuer tarafından ‘Heuer’ adı ile kurulduğu günden bu yana prestiji, kaliteyi ve lüksü harmanlayan marka Tag Heuer; köklü geçmişi, seçkin tasarımları ve birbirinden farklı modelleri ile saat tutkunlarının bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

Sizin Tag Heuer Saatiniz Hangisi?

Klasik modelleri modern çizgilerle birlikte harmanlayarak saat meraklılarının beğenisine sunan Tag Heuer her tarza hitap ediyor. Lüks olmanın yanı sıra ulaşılabilir olmayı da ilkelerinin arasına koymuş durumda olan marka, hem sportif hem klasik hem modern hem de şık olmak isteyen herkesi çekiciliği ile büyüleyen geniş bir ürün yelpazesine sahip.  Erkeklerin bir numaralı tercihleri arasında yer almanın yanı sıra şık ve gösterişli hanımların da ilgi gösterdiği markalar arasında bulunan Tag Heuer; Carrera, Aquaracer, Grand Carrera,  Monaco, Link, Formula 1 gibi serileriyle saat tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.
Markanın beyni Jack Heuer’in ‘zaman durmuyorsa, biz neden duralım?’ cümlesi, klasik ve yenilikçi anlayışın birlikte yürüdüğünün bir göstergesi olarak kulaklarda çınlarken, Tag Heuer Carrera modeli ile Formula 1’in resmi zaman tutucusu olması da bir dünya markası ile karşı karşıya olduğumuzu gösteriyor. 80li yıllardan önce olimpiyatların resmi zaman tutuculuğu yapmış olan Tag Heuer, bu yönüyle spor tutkunlarının da öncelikli olarak tercih ettikleri saat markaları arasında yerini alıyor.

Tag Heuer Konyalı Saat Farkıyla Sizlerle

Dünyanın en prestijli ve en kaliteli markalarını yüzde 100 orijinallik garantisiyle tek bir çatı altına toplayarak sizlerle sunan Konyalı Saat ise İsviçre devini sizlerle buluşturuyor. 7 gün 24 saat dilediğinizce alışveriş yapabileceğiniz Konyalı Saat’in internet sitesi, sizlere aynı gün içerisinde ücretsiz kargo avantajını sağlamanın yanı sıra 14 gün içinde iade ile 30 gün içerisinde değişim haklarını da tanıyarak esnek bir alışveriş yapma imkanı sağlıyor. Youtube kanalından da Tag Heuer saatlerini ve diğer markaları çok daha detaylı olarak inceleyebilme şansını sunan Konyalı Saat, bu adımıyla da Türkiye’de bir ilke imza atmış oluyor. Vade farksız 9 taksitle de edinebileceğiniz Tag Heuer saat modellerine Konyalı Saat güvencesi ve kalitesi altında, mağazalardan ya da internet üzerinden göz gezdirebilir ve sizin için en uygun olan modeli seçip zamana ayak uydurabilirsiniz.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?