Genel > Seviyor Sevmiyor 18. Bölüm Fragmanı 13 kasım

Seviyor Sevmiyor 18. Bölüm Fragmanı 13 kasım

Seviyor Sevmiyor 18. Bölüm Fragmanı 13 kasım

Sezonun en çok iddia yaratan yaz dizisi Seviyor Sevmiyor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanan bölümün ardından Seviyor Sevmiyor 18. bölüm fragmanı tanıtımda. Seviyor Sevmiyor son bölüm fragmanını hd kalite buradan izleyebilirsiniz. Seviyor Sevmiyor yeni bölümü ile 13 kasım 2016 Pazar günü ATV ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek. Yiğit’le tanışma faslı yaşayan […]

06 Kasım 2016 - 21:55

Sezonun en çok iddia yaratan yaz dizisi Seviyor Sevmiyor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanan bölümün ardından Seviyor Sevmiyor 18. bölüm fragmanı tanıtımda. Seviyor Sevmiyor son bölüm fragmanını hd kalite buradan izleyebilirsiniz. Seviyor Sevmiyor yeni bölümü ile 13 kasım 2016 Pazar günü ATV ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek.

Yiğit’le tanışma faslı yaşayan İrem kendisini İrem olarak tanıtınca Elif son anda yetişip durumu toparlar. İrem’in yaşadığı sorunlar ve kafasının karış olduğuna bağlayan Elif Yiğit’i ikna eder. Yiğit Elif’in açıklamasına rağmen içinde kalan şüphelerin üzerine gider. 

Tuna ve Deniz‘in aşk oyunu Tuna’nın kendisini Deniz’e kaptırmasıyla bozulur. Tuna Deniz’in yakınında oldukça daha fazla acı çekeceğini düşünerek kaçmak ister. Deniz Tuna’nın gitmek isteyişine nasıl karşılık verecek? Tuna’nın hayatından çıkması Deniz’e hiç bir şey kazandırmayacağı için buna engel olmaya çalışır.

Seviyor Sevmiyor 18 Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?