Genel > Survivor All Star Adası ve Oyunları

Survivor All Star Adası ve Oyunları

Survivor All Star Adası ve Oyunları

Acun medyanın sunduğu tv8 de yayınlanmakta olan bu program sayesin de artık izleyiciler yaz boyuharika yarışlar izlemekte ve de izlemeye devam etmekte. Sizin de tahmin edeceğiniz üzere acun medya hemen her zaman yap yeni işler ile yeni programlar ile reyting rekorları kırmakta ve de kırmaya da devam […]

20 Nisan 2015 - 23:20

Acun medyanın sunduğu tv8 de yayınlanmakta olan bu program sayesin de artık izleyiciler yaz boyuharika yarışlar izlemekte ve de izlemeye devam etmekte. Sizin de tahmin edeceğiniz üzere acun medya hemen her zaman yap yeni işler ile yeni programlar ile reyting rekorları kırmakta ve de kırmaya da devam etmekte.

Bu şekil de kendinden her geçen gün söz ettirmekte. Ünlüler ve de gönüllüler olmak üzere iki grup ile yapılmakta olan bu yarışma sayesin de nasıl sıkı yarışmalar yapılır bunu da görmekteyiz. Acun Ilıcalının sunmakta olduğu bu yarışma sayesin de ekranlar her an izleme rekorlarına koşmakta. Sizinde bildiğiniz üzere adada geçen bu yarışma da yemek bulmakta bir hayli güç durumda.

Bu da ada da yarışan yarışmacıları zorlamakta. Bu bölümde de dokunulmazlık oyununu yabancı olan Nadya kazandı ve sıkı bir oyun çıkardı. Gönüllülerden gidecek olan bir yarışmacı gönüllüleri bu sefer de bir birine karıştırdı da diyebiliriz. Bu saye de ünlüler birleşme partisine bir bütün olarak çıkma sevinci yaşıyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?