Genel > Zahmetsiz Almanya Vizesi Al

Zahmetsiz Almanya Vizesi Al

Zahmetsiz Almanya Vizesi Al

Gerek eğitim için, gerek çalışmak için gerekse de turistik amaçlı birçok insanın hayalinde yurt dışına çıkmak vardır. Özellikle Almanya, zamanında iş için çok fazla yurttaşımızın gittiği ülkelerin başında gelmektedir. O nedenle Almanya denilmektedir. Yabancı bir ülkeye gitmek isteyen kişiye en gerekli olan 2 adet belge […]

25 Nisan 2015 - 15:55

Gerek eğitim için, gerek çalışmak için gerekse de turistik amaçlı birçok insanın hayalinde yurt dışına çıkmak vardır. Özellikle Almanya, zamanında iş için çok fazla yurttaşımızın gittiği ülkelerin başında gelmektedir. O nedenle Almanya denilmektedir. Yabancı bir ülkeye gitmek isteyen kişiye en gerekli olan 2 adet belge vardır. Bunlardan bir tanesi vize, diğeri de pasaporttur. Bunlar temel olarak istenen belgelerdir. Bunların dışında her ülke kendi yasalarına dayalı olarak farklı belgeler de isteyebilmektedir. Bu belgeler, banka hesap bilgileri, maaş bordrosu gibi evraklardır. Ülkelerin topraklarına ayak basacak kişilerden vize almalarını istemeleri egemenlik hakkının verdiği bir yetkidir.
Vize işlemi oldukça prosedür gerektiren ve zaman harcanması gereken bir işlemdir. Bu işlemler sırasında insanlar neler yapacağını bilmemekte ve mutlaka desteğe ihtiyaç duymaktadırlar. İşte İdata Almanya Vizesi Randevu bu ihtiyaca yanıt vermek için kurulan bir kuruluştur. İlk kurulduğu yıllarda İtalya vizesi almak isteyenlere yardımcı olmak için kurulan kuruluş şu anda Almanya vizesi almak isteyen kişilere yardımcı olmaktadırlar. Tıpkı bir banka gibi şubeleşme ile çalışan kuruluş ülkemizdeki 8. ve en son şubesini Trabzon’da açmıştır. 2 tanesi İstanbul’da olmak üzere İzmir, Ankara, Antalya, Gaziantep, Bursa ve Trabzon’da olmak üzere toplam 8 ilde şubesi vardır.
Almanya Vizesi almak isteyen kişilere kesinlikle vize alma garantisi vermez yalnızca istenilen belgeleri tamamlamanız halinde siz ile konsolosluklar arasında aracılık yapar ve sizleri boşa zaman harcamaktan ve bilmediğiniz prosedürlerle uğraşmaktan kurtarır. Bu kuruluşların içerisine girdiğiniz zaman kendinizi adeta bir konsolosluğa girmişsiniz gibi hissedersiniz. Eskiden
İdata alınarak gidilen bir kuruluş iken artık telefonda bilgi alarak istenilen belgeleri tamamlayabilir ve kargo ile evrakları göndererek vizenizi evinizde, kapınızın önünden kargo ile alabilirsiniz. Ülkemizde vize işlemlerine aracılık yapılmasına izin verilen tek kuruluş İdata kuruluşudur. İdata şubelerinde yapılan diğer işlemler Faks çekme, biyometrik fotoğraf çekimi, fotokopi çekimi gibi işlemlerdir.
Rahat ve zahmetsiz bir şekilde vize almak için İdata şubesine evraklarınızı kargo ile eksiksiz bir şeklide göndermeniz ve daha sonra da vizenizin kapınıza gelmesini beklemeniz yeterlidir. Almanya’ya gitmek artık zannettiğiniz kadar zor bir konu olmaktan çıkmıştır. İdata’ya başvurun vizenizi zahmetsizce alın.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?