baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

4 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

4 Ocak Koç Burcu Yorumu

Sevdiklerinize karşı anlayışlı davranın. Tasvip etmediğiniz olayların ortaya çıkması, tepki göstermenize neden olabilir. Bu durum karşısında agresif bir tutum içine girebilirsiniz.İlişkilerinizde sakin olmanız gerekiyor.

 
4 Ocak Boğa Burcu Yorumu

Kendinizi hayal aleminde sıyırmaya çalışın. Hayatınızı gözden geçirmeli ve eksikliğini hissettiğiniz ihtiyaçları karşılamanız için hareket geçin. Gücünüzü artırmaya çalışın.

 
4 Ocak İkizler Burcu Yorumu

Turtasız ve bir birbiriyle örtüşmeyen davranışlar içinde olmanız, sizi güvenilmez biri yapıyor. Kararlı ve ciddi yaklaşım içinde olmanız, bazı olayları kontrol altına almanızı sağlayabilir.

 
4 Ocak Yengeç Burcu Yorumu

Gün içinde vereceğiniz bazı kararlar, harekete geçmenizi sağlayabilir. Her şeyi kendi perspektifinizde değerlendirmekten vazgeçin. Öngörüleriniz, düşündüğünüz gibi sonuç vermeyebilir.

 
4 Ocak Aslan Burcu Yorumu

Sağlığınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle fiziksel rahatsızlıklar yaşamanız, gün içinde şikayetçi olmanıza neden olabilir. Yoğun iş temponuza ara verin.

 
4 Ocak Başak Burcu Yorumu

Sürekli aynı şeyleri düşünerek kendinizi sıkmayın. Bu şekilde olaylara yaklaşmanız, beden ve ruh sağlığınıza zarar veriyor. Kendi kendinize sorgulamak yerine, olayları akışına bırakın.

 
4 Ocak Terazi Burcu Yorumu

Bir arkadaşınızın aracılığıyla yeni bir ortama girebilirsiniz. Gireceğiniz ortamda, içinde bulunduğunuz koşulların değişimine katkıda bulunacak kişiler tanıyabilirsiniz.Yeni ilişkiler kuracaksınız.

 
4 Ocak Akrep Burcu Yorumu

Her şeyin tarafınızdan programlı yapılması sizi rahatlatırken, bazı olayların kontrolünüz dışınızda gelişmesi, huzurunuzu kaçırabilir. Ancak, bazı olayları gözden kaçırmanız, sizi zor duruma düşürüyor.

 
4 Ocak Yay Burcu Yorumu

Sosyal aktivitelere katılabilir ve bir çok kişiyle bir araya gelebilirsiniz. Hoş ve güzel ortamlarda bulunacaksınız. Kısa yolculuklar gündeminize gelebilir.

 
4 Ocak Oğlak Burcu Yorumu

Sizi zorlayan bazı problemler, gün içinde moralinizi bozabilir. Düşündüklerinizi uygulamakta engellerle karşılaşmanız, sizi gerebilir. Bu durum stresli bir gün geçirmenize neden olacak.

 
4 Ocak Kova Burcu Yorumu

Düşüncelerinizi çevrenizle paylaşırken, kimseyi kırmamaya özen gösterin. Farkında olmadan sarf ettiğiniz sözler, kırıcı olabiliyor. Düşüncelerinizi çevrenize iletirken saygılı olun.

 
4 Ocak Balık Burcu Yorumu

Hayatınızda bazı şeylerin eksik olduğunu fark edebilir ve fark ettiğiniz şeylerin ortadan kalkması için bazı kararlar alabilirsiniz. Alacağınız kararları uygulamaya çalışacaksınız.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>