baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

9 Aralık 2015 Burç Yorumları

9 Aralık Koç Burcu Yorumu

Düşüncelerinizi zorla kabul ettirmeyin. Bu durum çevrenizdeki bir çok kişiyi sıkmanıza neden oluyor. Düşüncelerinizi paylaşmanın ötesine taşımayın. Çevrenizi yönlendirme fikrinden vazgeçin.

 

 
9 Aralık Boğa Burcu Yorumu

İlginç teklifler alabilir ve hiç ummadığınız konularla ilgili yardım etmeniz istenebilir. Olanaklarınızı yakın çevreniz için kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluklarınız artıyor.

 

 
9 Aralık İkizler Burcu Yorumu

Farklı konularla ilgilenip planlarınızı sürekli ertelemeniz, bir çok şeyi kaybetmenize neden oluyor. Zamanının önemini bir an önce kavramalısınız. Planlarınızı uygulamak için harekete geçin.

 

 
9 Aralık Yengeç Burcu Yorumu

Maddi zorluk çekmemek için bazı tedbirler alın. İhtiyaçlarınızın bir bölümünü karşılayın ve tasarruf yapmaya yönelin. Olanaklarınızı amacına uygun kullanmaya çalışın.

 

 
9 Aralık Aslan Burcu Yorumu

İşlerinizde istediğiniz performansı yakalayamamanız, gerilmenize neden olabilir. Ödemelerle ilgili kaygılar taşımanız, olanaklarınızı zorlamanıza neden olabilir. Kendinizi fazla sıkmayın. Sorunlarınızı çözebilme şansınız var.

 

 
9 Aralık Başak Burcu Yorumu

Projelerinizin istediğiniz sonuçları ortaya çıkarmaması karamsarlığa kapılmanızı sağlayabilir. Farklı alternatifler bulmaya çalışın. Kendinizi tek bir konu üzerinde şartlandırmayın.

 

 
9 Aralık Terazi Burcu Yorumu

İşlerinizle ilgili bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Görüşme öncesi yapacağınız planlar, görüşme sonrası istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Her şeyi iki yönlü düşünün. Kendinizi hayaller fazla kaptırmayın.

 

 
9 Aralık Akrep Burcu Yorumu

Ruh halinizin kötü olması, işlerinizi yapamaz hale gelmenizi sağlayabilir. Bir işe başlamadan önce mutlaka iyi düşünün. Yaşadığınız olumsuzluklar sizi daha fazla etkilemesine izin vermeyin. Moralinizi yüksek tutun.

 

 
9 Aralık Yay Burcu Yorumu

İşlerinizin peşinde koşun. Sorumluklarınızın bilincinde hareket etmeniz, hayalinizi gerçekleştirmenizi kolaylaştırabilir. Özverili olduğunuz sürece her işi kolaylıkla elde edebilirsiniz.

 

 
9 Aralık Oğlak Burcu Yorumu

Duygusal anlamda kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Kendinizi baskı altında his edebilir ve olayların isteklerinizin dışında gelişmesi sizi rahatsız edebilir. Sorunlarınızın büyümesine izin vermeyin.

 

 
9 Aralık Kova Burcu Yorumu

İstediklerinizi elde edememeniz, kendinizde eksiklik hissetmenize neden oluyor. Ne istediğinizi netleştirmeli ve işlerinizi ona göre planlamalısınız. Özde harekete geçmek için uygun bir dönemdesiniz.

 

 
9 Aralık Balık Burcu Yorumu

Monoton yaşamınız farklı alternatiflere yönelmenizi sağlayabilir. Özelikle arkadaş ve dostlarınızla bir araya gelebilir ve bazı paylaşımlar içinde olabilirsiniz. Bir çok şeyden uzak kalmanız, kendinizi iyi his etmenize neden olacak.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>