Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Beren Saat Hamile Olmadığını Sert Dille Açıkladı

Günlerdir Beren Saat hamile mi haberi ile gündem çalkalanıyor. Konu ile haberleri olan Kenan Doğulu, Beren Saat çifti konu ile açıklama yaparken sert ifadeler belirtti. Güzel oyuncu Beren Saat ile ünlü şarkıcı Kenan Doğulu 29 Temmuz 2014’te Los Angeles‘ta evlenmişti. Birlikteliklerinin ikinci yılında gündeme atılan bu haber karşısında çok kızgın olan çift bebek bekledikleri iddiasını yalanladı. […]

Beren Saat Hamile Olmadığını Sert Dille Açıkladı
22 Temmuz 2016 - 13:58 'de eklendi.

Günlerdir Beren Saat hamile mi haberi ile gündem çalkalanıyor. Konu ile haberleri olan Kenan Doğulu, Beren Saat çifti konu ile açıklama yaparken sert ifadeler belirtti.

Güzel oyuncu Beren Saat ile ünlü şarkıcı Kenan Doğulu 29 Temmuz 2014’te Los Angeles‘ta evlenmişti. Birlikteliklerinin ikinci yılında gündeme atılan bu haber karşısında çok kızgın olan çift bebek bekledikleri iddiasını yalanladı.

Şuanda Amerika‘da olan ünlü çift olayı mahkemeye taşıyacaklarını belirtti. Oyuncu Beren Saat‘in anne olmak için tedavi gördüğü Amerika’dan 30 Temmuz’da Harbiye Açıkhava Doğulu konseri için birlikte dönecekler.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER