• Acısı Çok Büyük Ancak İndirimi Ufak
  Acısı Çok Büyük Ancak İndirimi Ufak

  8 Şubat tarihi içerisinde dostlarından Ayşe Ersayın’ı Bahçeköy’de yer alan villasında kaybetmiş olan Ajda Pekkan, evini artık iyice gözden çıkarttı.

 • Ajda Pekkan Villasını Satılığa Çıkarttı
  Ajda Pekkan Villasını Satılığa Çıkarttı

  Yakın arkadaşlarından biri olan Ayşe Ersayın’ın kendi evi içerisinde yaşamını yitirmesinden hemen sonra toparlanamadığı açıklanan Ajda Pekkan, evini satma konusunda bir karar verdi. Ünlülerin klip yönetmenliğini gerçekleştirmiş olan Ayşe Ersayın (63) yakın dostlarından Ajda Pekkan’ın, İstanbul/Bahçeköy’de yer alan evinde kalp krizi geçirerek ölmüş idi. Ajda […]

 • Bülent Ersoy ile Ajda Pekkan Cenazede Köşe Kapmaca Oynadılar
  Bülent Ersoy ile Ajda Pekkan Cenazede Köşe Kapmaca Oynadılar

  Geçirmiş olduğu kalp krizi sonrasında yaşama gözlerini yummuş olan usta yönetmenlerden Ayşe Ersayın’ın cenaze töreninde Bülent Ersoy ve de Ajda Pekkan, yan yana gelmemek amacı ile adeta akla karayı seçtiler. Pek çok ünlü adın klip ve de Televizyon programlarını yönetmekte bulunan Ayşe Ersayın (63) çarşamba gününün […]

 • Ayşe Ersayın’ı Son Yolculuğuna Uğurladılar
  Ayşe Ersayın’ı Son Yolculuğuna Uğurladılar

  Sanatçılardan Ajda Pekkan’ın evinde geçirmiş olduğu kalp krizi sonucunda yaşamını yitiren yapımcı ve de yönetmenlerden Ayşe Ersayın’ı, son yolculuğuna uğurladılar. Kadıköy Galip Paşa Camii içerisinde düzenlenmiş olan cenaze törenine Ajda Pekkan ile birlikte çok fazla sayıda sanatçı da katıldı.

 • Ajda Pekkan’a Çok Büyük Bir Teklif Sundular
  Ajda Pekkan’a Çok Büyük Bir Teklif Sundular

  Ünlü olan bir giyim şirketi, Ajda Pekkan’a tanıtım yüzü olabilmesi amacı ile 3 milyon TL tutarında bir para teklif etti. Ajda Pekkan ise, bu teklifle beraber Elçin Sangu ve de Murat Boz gibi isimleri çok daha gerisinde bırakmış oldu.