• Aşk Yeniden 35. Bölüm İşler Karışıyor!
  Aşk Yeniden 35. Bölüm İşler Karışıyor!

  Av köşkünde işler karışır ve Zeynep ile Fatih son anda diğerlerine yakalanmaktan kurtulurlar. Şevket ve Meryem ise Vahit ve Ertan’ın ortadan kayboluşları üzerine kafa yorup yerlerini tespit etmeye çalışmaktadır

 • Aşk Yeniden 33. Bölümde Kahkaha Fırtınası
  Aşk Yeniden 33. Bölümde Kahkaha Fırtınası

  Fox TV’nin komedi dizilerinden Aşk Yeniden, ayrılık yalanından sonra oldukça karmaşık bir hal almış durumda. Aşk Yeniden 33. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

 • Aşk Yeniden 30. Bölüm Fatih Haremi Kurdu!
  Aşk Yeniden 30. Bölüm Fatih Haremi Kurdu!

  Aşk Yeniden dizisinin yeni bölüm fragmanında Fatih, annesi tarafından tutulan birçok kadın arasına itiliyor. Bunu öğrenen Zeynep Fatih’ten hıncını çıkarmaya kararlı. Bakalım yeni bölümde bu komik ikilinin başına neler gelecek.

 • Aşk Yeniden 27. Bölüm Özeti ve Fragmanı – Duygusal Anlar
  Aşk Yeniden 27. Bölüm Özeti ve Fragmanı – Duygusal Anlar

  Aşk Yeniden 27. Bölümde bizleri bu sefer kahkaha yerine duygusal anlar bekliyor.

 • Aşk Yeniden hd izle
  Aşk Yeniden hd izle

  Aşk Yeniden, Aşk Yeniden full hd izle.

 • Özge Özpirinçci Aşk Yeniden ile ne kadar kazanıyor?
  Özge Özpirinçci Aşk Yeniden ile ne kadar kazanıyor?

  Aşk Yeniden dizisinin baş rol oyuncularından Özge Özpirinçci haftalık ücretine 10 bin TL zam yapıldı. Biraz da Özge Özpirinçci’nin hayatına göz atalım.

 • Aşk Yeniden 12.Bölüm Fragmanı
  Aşk Yeniden 12.Bölüm Fragmanı

  Aşk Yeniden 12.Bölüm fragmanı heyecanla beklenirken Fox TV ekranında verildi. Aşk Yeniden 12.Bölüm sizlerle. Aşk Yeniden 12.Bölüm Zeynep’in iş girişiminin hüsranla sonuçlanması, onu depresyonun eşiğine getirmiştir. Tabi ki de Fatih onu depresyonun kollarına teslim etmeyecek, Zeynep’i mutlu etmek için çeşitli planlar peşine düşecektir. Zeynep’in mutsuzluğunu sorgulayan […]

 • Aşk Yeniden Dizisi 11.bölüm fragmanı
  Aşk Yeniden Dizisi 11.bölüm fragmanı

  Aşk Yeniden dizisi 11.bölüm fragmanı verildi. Şu sıralar herkesin hayranı olduğu Aşk Yeniden dizisi bakın bu hafta neler neler olacak?