• Beni Affet 910. Bölüm Kemal ve İnci Boşanıyor!
  Beni Affet 910. Bölüm Kemal ve İnci Boşanıyor!

  Nihayetinde Kemal ve İnci’nin boşanma günü gelmiştir. Ancak, Kendisinden boşanmak istemeyen İnci’nin son dakikada bir sürpriz yapmasından endişelenen Kemal, acaba yaşanacak olanları tahmin edebilme gücüne sahip midir?

 • Beni Affet 909. Bölüm Neler Olacak? 9 Şubat Salı Özeti!
  Beni Affet 909. Bölüm Neler Olacak? 9 Şubat Salı Özeti!

  Sedat’ın organizasyon şirketi kurma teklifine Cüneyt’in olumlu yanıt vermesiyle, hazırlıklar son sürat başlar. Pasaportu Cüneyt’in eline geçen Doktor Ahmet, Solmaz’dan para isteyerek, aksi halde başına gelecek olanlarla ilgili tehditler savurur.

 • Beni Affet 897. Bölüm Bahar’a Destek
  Beni Affet 897. Bölüm Bahar’a Destek

  Ameliyata girecek olan Bahar’a destek olmak için Cüneyt ve Osman yanındadırlar. Bahar’ın Antalya’da olduğunu sanan Demir, ziyarete gitmek için hazırlandığı sırada, planını bozan ve belki de tüm doktorluk hayatını etkileyebilecek bir gelişme yaşanır. Evlerinde yaşanan sıkıntı sebebiyle Kaderler’e giden Sevgi, evdeki düzeni değiştirmeye kararlıdır.

 • Beni Affet 896. Bölüm Bahar’ın Yalanları
  Beni Affet 896. Bölüm Bahar’ın Yalanları

  Demir’e Antalya’ya gittiğini söyleyerek, ameliyat olmak için hazır bekleyen Bahar, oğlunun hayatını kurtarabilme ümidiyle, Kemal’le birbirlerine destek olurlar. Demir’in geçmişte bir hastasıyla yaşadığı adli olayı öğrenen Kemal, söz konusu kişilere ulaşarak, olayın perde arkasını araştırır.

 • Beni Affet 883. Bölüm Yusuf’un Kurtuluşu Doğuyor
  Beni Affet 883. Bölüm Yusuf’un Kurtuluşu Doğuyor

  İnci’nin aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılmasıyla birlikte, aylardır Yusuf’un kurtuluşu gözüyle bakılan bebek sonunda dünyaya gelir.

 • Beni Affet 881. Bölüm Yeni Yıl Planları
  Beni Affet 881. Bölüm Yeni Yıl Planları

  Star TV’nin sevilen günlük dizisi Beni Affet’in yeni bölümünde, Feride’nin ölümüne dair detaylar gün yüzüne çıkarken, Feride evlenme arifesinde.

 • Beni Affet 870. Bölüm Feride Ortaya Çıkacak Mı?
  Beni Affet 870. Bölüm Feride Ortaya Çıkacak Mı?

  Cüneyt’le Hasret’in evleneceğini duyan Osman ve Zühre, oda nikâhı kıyılması için kararlıyken, Hasret ise düğün yapılması konusunda ısrarcıdır. Cüneyt’in başı derde giren birisine ettiği yardım, yaşantısına yeni bir sayfa açacak olan olayları başlatacaktır. Feride için artık ortaya çıkma zamanı gelmiş midir? Beni Affet 870. bölümü ile 15 Aralık Salı günü Star’da.

 • Beni Affet 862. Bölüm Cüneyt Hasret’e Yakınlaşıyor mu?
  Beni Affet 862. Bölüm Cüneyt Hasret’e Yakınlaşıyor mu?

  Star TV’nin günlük yayınlanan dizisi Beni Affet’in 862. bölüm konusu yayınlandı.

 • Beni Affet 859. Bölümde Demir’in Oyunu!
  Beni Affet 859. Bölümde Demir’in Oyunu!

  Star TV’nin sevilen günlük dizisi Beni Affet, haftaiçi hergün saat 17:00’de ekranlarda. Bu hafta yayınlanacak olan bölümlerle ilgili sürpriz detaylar ortaya çıktı. Buna göre aslında Feride ölmedi. Bakalım bu hafta dizide neler olacak?

 • Beni Affet 858. Bölüm Cüneyt Nalan’ı Öldürecek Mi?
  Beni Affet 858. Bölüm Cüneyt Nalan’ı Öldürecek Mi?

  Star Tv’nin başarılı günlük dizisi Beni Affet, 858. bölümü ile 27 Kasım Cuma günü ekranlarda olacak. İşte yeni bölümün konusu.

 • Beni Affet 857. Bölüm Neler Olacak?
  Beni Affet 857. Bölüm Neler Olacak?

  Beni Affet dizisinde geçtiğimiz bölümlerde Feride çıkan yangın sonucu ölmüştü. 26 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan bölümde, bu cinayetin aralanmaya çalıştığını görüyoruz.

 • Beni Affet 856. Bölüm Feride Ölüyor!
  Beni Affet 856. Bölüm Feride Ölüyor!

  Yangında ölen kişinin Feride olduğunun ortaya çıkmasının ardından, tüm aile yasa boğulur. Kızının geçmişte yaşadıklarından kendini sorumlu tutan Aziz, Feride’nin ani ölümüyle adeta yıkılır. Acaba Kemal, Cüneyt’i düzenlenen cenaze törenine gitmek için ikna edebilecek midir?

 • Beni Affet 855. Bölüm Cüneyt Perişan
  Beni Affet 855. Bölüm Cüneyt Perişan

  Feride’nin öldüğüne inanmak istemeyen Cüneyt perişan bir halde hayal ve kâbuslarla yaşamaktadır. Feride’ye ait bir ipucu bulabilmek için çabalar.

  Aziz, çıkan yangınla ilgisi olabileceğini düşündüğü Nalan’ı hapishanede ziyarete gider. Herkesin beklediği DNA Raporu sonunda açıklanır.

 • Beni Affet 854. Bölüm Özeti – 23 Kasım Pazartesi
  Beni Affet 854. Bölüm Özeti – 23 Kasım Pazartesi

  Aziz, Eylül ve Feride’nin dinlenmek için gittikleri dağ evinde çıkan yangından sonra, bir kadın cesedi bulunur. Cüneyt, ölen kişinin Feride olduğuna inanmazken, herkes acı ve merak içinde kimlik tespiti için sonucu bekler. Feride’yi bir engel olarak gören Hasret’in ise keyfine diyecek yoktur.

 • Beni Affet 841. Bölüm Neler Olacak?
  Beni Affet 841. Bölüm Neler Olacak?

  Kemal’i kalbinden silemeyen, ancak kendi hayatına da sahip çıkması gerektiğinin bilince varan Bahar, dört elle yaşama sarılmıştır. Bu mücadeledeki deneyimlerini klinikteki diğer hastalarla da paylaşarak, onlara yol gösterir.

 • Beni Affet 839. Bölüm Özeti ve Fragmanı
  Beni Affet 839. Bölüm Özeti ve Fragmanı

  Beni Affet dizisinde güzel gelişmeler yaşanıyor. Öyle ki dizinin senaristlerinden Baran hanım, twitter hesabından Bahar ve Kemal ile ilgili olumlu bir ipucu verdi.