• Beni Affet 870. Bölüm Feride Ortaya Çıkacak Mı?
  Beni Affet 870. Bölüm Feride Ortaya Çıkacak Mı?

  Cüneyt’le Hasret’in evleneceğini duyan Osman ve Zühre, oda nikâhı kıyılması için kararlıyken, Hasret ise düğün yapılması konusunda ısrarcıdır. Cüneyt’in başı derde giren birisine ettiği yardım, yaşantısına yeni bir sayfa açacak olan olayları başlatacaktır. Feride için artık ortaya çıkma zamanı gelmiş midir? Beni Affet 870. bölümü ile 15 Aralık Salı günü Star’da.

 • Beni Affet 862. Bölüm Cüneyt Hasret’e Yakınlaşıyor mu?
  Beni Affet 862. Bölüm Cüneyt Hasret’e Yakınlaşıyor mu?

  Star TV’nin günlük yayınlanan dizisi Beni Affet’in 862. bölüm konusu yayınlandı.

 • Beni Affet 859. Bölümde Demir’in Oyunu!
  Beni Affet 859. Bölümde Demir’in Oyunu!

  Star TV’nin sevilen günlük dizisi Beni Affet, haftaiçi hergün saat 17:00’de ekranlarda. Bu hafta yayınlanacak olan bölümlerle ilgili sürpriz detaylar ortaya çıktı. Buna göre aslında Feride ölmedi. Bakalım bu hafta dizide neler olacak?

 • Beni Affet 837. Bölüm Neler Olacak?
  Beni Affet 837. Bölüm Neler Olacak?

  Yapılan onca tedavinin ardından tekrar sağlığına kavuşan Bahar, mutluluktan havalara uçar. Bahar ve Demir bu sevinçli haberi ailesine vermek için sabırsızdır. Bahar’ı ziyaret gelen Kemal, Bahar ile Demir’in samimiyetinden son derece rahatsızlık duyar.

 • Beni Affet 836. Bölüm Neler Olacak?
  Beni Affet 836. Bölüm Neler Olacak?

  Umut, Mahir’le ilgili gerçeği öğreniyor.

  Kemal’e olan hislerini örtmeye çalışan Bahar, kendisini hayata döndüren Demir ile güzel bir arkadaşlık içindedir. Kemal’in sebep olduğu bir olayla, Bahar’ın sağlığı ile ilgili mucizevi bir gelişme yaşanır. Kardeşi Kader’in peşine düşen Umut, Mahir’le ilgili gelişen olayları öğrenir.