• Beni Affet 883. Bölüm Yusuf’un Kurtuluşu Doğuyor
  Beni Affet 883. Bölüm Yusuf’un Kurtuluşu Doğuyor

  İnci’nin aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılmasıyla birlikte, aylardır Yusuf’un kurtuluşu gözüyle bakılan bebek sonunda dünyaya gelir.

 • Beni Affet 881. Bölüm Yeni Yıl Planları
  Beni Affet 881. Bölüm Yeni Yıl Planları

  Star TV’nin sevilen günlük dizisi Beni Affet’in yeni bölümünde, Feride’nin ölümüne dair detaylar gün yüzüne çıkarken, Feride evlenme arifesinde.

 • Beni Affet 857. Bölüm Neler Olacak?
  Beni Affet 857. Bölüm Neler Olacak?

  Beni Affet dizisinde geçtiğimiz bölümlerde Feride çıkan yangın sonucu ölmüştü. 26 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan bölümde, bu cinayetin aralanmaya çalıştığını görüyoruz.

 • Beni Affet 856. Bölüm Feride Ölüyor!
  Beni Affet 856. Bölüm Feride Ölüyor!

  Yangında ölen kişinin Feride olduğunun ortaya çıkmasının ardından, tüm aile yasa boğulur. Kızının geçmişte yaşadıklarından kendini sorumlu tutan Aziz, Feride’nin ani ölümüyle adeta yıkılır. Acaba Kemal, Cüneyt’i düzenlenen cenaze törenine gitmek için ikna edebilecek midir?

 • Beni Affet 854. Bölüm Özeti – 23 Kasım Pazartesi
  Beni Affet 854. Bölüm Özeti – 23 Kasım Pazartesi

  Aziz, Eylül ve Feride’nin dinlenmek için gittikleri dağ evinde çıkan yangından sonra, bir kadın cesedi bulunur. Cüneyt, ölen kişinin Feride olduğuna inanmazken, herkes acı ve merak içinde kimlik tespiti için sonucu bekler. Feride’yi bir engel olarak gören Hasret’in ise keyfine diyecek yoktur.

 • Beni Affet 841. Bölüm Neler Olacak?
  Beni Affet 841. Bölüm Neler Olacak?

  Kemal’i kalbinden silemeyen, ancak kendi hayatına da sahip çıkması gerektiğinin bilince varan Bahar, dört elle yaşama sarılmıştır. Bu mücadeledeki deneyimlerini klinikteki diğer hastalarla da paylaşarak, onlara yol gösterir.