• Cem Yılmaz’dan Şener Şen Hakkında Açıklama!
  Cem Yılmaz’dan Şener Şen Hakkında Açıklama!

  Ünlü komedyen Cem Yılmaz, usta oyuncu Şener Şen adına açılan sahte Twitter hesabından kendisine yöneltilen eleştiri oklarına cevap verdi. Şener Şen adına açılmış olan sahte Twitter hesabından eleştiriye maruz kalınca, ünlü komedyen açıklama yapmak durumunda kaldı. Cem Yılmaz, attığı tweetle usta oyuncunun kişisel hesabı olmadığını […]

 • Cem Yılmaz Eski Aşkları İle Bir Aradaydı
  Cem Yılmaz Eski Aşkları İle Bir Aradaydı

  Önceki akşam üstü ünlü isimlerin akın etmiş olduğu bu geceye Cem Yılmaz ise damgasını vurdu. Şovmen, 2009 senesi içerisinde Ahu Yağtu uğruna terk etmiş olduğu 6 senelik sevgilisi Cansu Dere’yle uzun bir sürenin sonrasında ilk defa karşılaştı

 • Zafer Alagöz İle Cem Yılmaz’ın Kendisini Kandırdığını Açıkladı
  Zafer Alagöz İle Cem Yılmaz’ın Kendisini Kandırdığını Açıkladı

  Türkiye’deki en büyük gençlik ve de kış festivallerinden Selfy Whitefest 2017’nin finali için Hakan Altun damgasını vurmayı başardı. Bof Otel içerisinde sahne almış olan Altun, yaklaşık 4 saat devam eden sahne performansı ile kendini dinlemeye gelmiş olanlara unutulmaz bir geceyi yaşattı.

 • Ediz Hun’dan Çok Çarpıcı Açıklamalar
  Ediz Hun’dan Çok Çarpıcı Açıklamalar

  FİLM-SAN Vakfı’nın tarafından düzenlenmiş olan ”Genç Sanatçıların Kültür Sanat Alanında Yer Alan İstihdam Politikalarına Bakış Açısı Zirvesi” Beyoğlu Belediyesi’nin Gençlik Merkezi içerisinde resmi bir şekilde başladı.

 • Pişti Olduktan Sonra Mekanı Terk Etti
  Pişti Olduktan Sonra Mekanı Terk Etti

  Ünlü şovmenlerden Cem Yılmaz’ın eski eşi olan Ahu Yağtu ile ex – aşkı olduğu açıklanan Ayşe Hatun Önal, önceki akşam üstü Arnavutköy’de yer alan Whisper’da iken pişti oldu!

 • Cem Yılmaz flaş bir gelişme yaşadı
  Cem Yılmaz flaş bir gelişme yaşadı

  Cem Yılmaz yeni gelişme ile beraber herkesi sarstı.

 • Cem Yılmaz uyardı
  Cem Yılmaz uyardı

  Cem Yılmaz sonunda şok bir uyarı daha yaptı.