• Kaderimin Yazıldığı Gün 46. Bölüm Defne Ölecek Mi?
  Kaderimin Yazıldığı Gün 46. Bölüm Defne Ölecek Mi?

  Star TV’nin başarılı dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün, 46. bölüm fragmanı ile izleyenlerini merak için soktu. Fragman’da görüldüğü kadarıyla Defne kendini bir Tır’ın önüne atıyor. Bakalım Defne ölecek mi?

 • Kertenkele 43. Bölüm Ünsal Hapse Giriyor!
  Kertenkele 43. Bölüm Ünsal Hapse Giriyor!

  Azılı bir suçlu iken şan yardımı ile İmam olduğu mahallede suç işlemekten vazgeçip normal bir hayata tutunan Kertenkele’nin başından geçen öykülerinin anlatıldığı dizide bu hafta gerilim devam ediyor.

 • İnadına Aşk 22. Bölüm Fragmanı Çıktı!
  İnadına Aşk 22. Bölüm Fragmanı Çıktı!

  Fox TV’nin başarılı romantik komedi dizisi İnadına Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 22. bölüm konusu ve fragmanı haberimizde.

 • Asla Vazgeçmem 24. Bölümde Neler Olacak?
  Asla Vazgeçmem 24. Bölümde Neler Olacak?

  İclal’in ısrarları sonucu çıktıkları hafta sonu tatili, Nur ve çekim ekibiyle aynı otele düşmeleri nedeniyle Yiğit’i çok huzursuz etmiştir. Özellikle Kerem Sancaktar’ı sürekli Nur’un çevresinde görmek Yiğit’i çileden çıkartmaktadır.

 • Aşk Yeniden 27. Bölüm Özeti ve Fragmanı – Duygusal Anlar
  Aşk Yeniden 27. Bölüm Özeti ve Fragmanı – Duygusal Anlar

  Aşk Yeniden 27. Bölümde bizleri bu sefer kahkaha yerine duygusal anlar bekliyor.

 • Yeşil Deniz 45. Bölümde Kahkaha Tufanı
  Yeşil Deniz 45. Bölümde Kahkaha Tufanı

  Yeşil Deniz 45. Bölümde Kahkaha Tufanı devam ediyor. Bakalım bu hafta sadıçlar neler yapacak?

 • Elif 207. Bölüm Özeti ve Fragmanı
  Elif 207. Bölüm Özeti ve Fragmanı

  Melek gerçekleri açıklamak için çiftliğe gittiğinde herkes onun ne söyleceğini merak etmiştir. Fakat bir anda Melek’e gelen mesaj çiftliğe bomba gibi düşer. Elif’in ortadan kaybolması çiftlikteki herkesi korkutmuştur.

 • Arda Turan’ın Kardeşi Hangi Dizide?
  Arda Turan’ın Kardeşi Hangi Dizide?

  Milli yıldızımız Arda Turan’ın kardeşi Okan Turan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katıldı. Okan Turan, Reha rolünde izleyici karşısına çıktı.

 • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9. Bölüm Alparslan Öldü mü Öldürdü mü?
  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9. Bölüm Alparslan Öldü mü Öldürdü mü?

  Ünal Kaplan’ın masasındaki kan davasının bitmesi için Alparslan Çakırbeyli masaya oturtulur fakat bu hamle yeni bir kanın dökülmesine sebep olur. Ünal Kaplan yaşanan olaylar sonucunda daha da sertleşir.

 • Bir Deniz Hikayesi 7. Bölüm Neler Olacak?
  Bir Deniz Hikayesi 7. Bölüm Neler Olacak?

  Zeynep ve Semih arasında yaşananlar çıkmaza dönüşmüştür. Semih yaşanan olaylar karşısında iyice gerilmiştir ve saldırganlaşmıştır.

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 42. Bölüm Özeti ve Fragmanı
  Kaderimin Yazıldığı Gün 42. Bölüm Özeti ve Fragmanı

  Kahraman ve Elif aşklarına güvenerek bir araya gelmeyi başarmışlardır. Aşk kazanmıştır sonunda. Maksut ise komadadır. Elif’in ona sıktığı kurşun bir çok hayatın kesişmesine sebep olacaktır.

 • Kırgın Çiçekler 19. Bölüm Özeti, Fragmanı, Konusu
  Kırgın Çiçekler 19. Bölüm Özeti, Fragmanı, Konusu

  Toprak, Eylül ve Serkan’ı bulur. Eylül yurda geri dönene kadar sırlarını saklamaya karar verir. Kaçtıklarını öğrenen Feride, Meral’i sıkıştırarak gerçeği öğrenince Toprak ile tartışır. Nazan ve Mesude her yerde çocuklarını aramaktadır. Kızlardan şüphelenen Nazan onları takip etmeye karar verir.

 • Güneşin Kızları 20. Bölüm Eski Sayfalar Açılıyor!
  Güneşin Kızları 20. Bölüm Eski Sayfalar Açılıyor!

  Güneş eve döner. Yokluğunda Rana’nın kızlara yaptıklarını öğrenmiştir ve bir daha tekrarlanmayacağından emin olmaya karar verir. Rana ile Güneş karşı karşıya gelirler.

 • Beni Affet 839. Bölüm Özeti ve Fragmanı
  Beni Affet 839. Bölüm Özeti ve Fragmanı

  Beni Affet dizisinde güzel gelişmeler yaşanıyor. Öyle ki dizinin senaristlerinden Baran hanım, twitter hesabından Bahar ve Kemal ile ilgili olumlu bir ipucu verdi.

 • Paramparça 39. Bölüm Ortalık Fena Karışıyor
  Paramparça 39. Bölüm Ortalık Fena Karışıyor

  Dilara, cezaevinden çıkacağını hiç ummadığı Cihan’ı ansızın karşısında görünce şoke olur. Cihan, Dilara’nın davranışlarında bir gariplik olduğunu sezer ve 20 yıllık karısının kendisini sırtından hançerlediğini öğrenmesi uzun sürmez.

 • Acil Aşk Aranıyor 21. Bölümde Neler Olacak? Sinan’ın Büyük Sırrı Ne?
  Acil Aşk Aranıyor 21. Bölümde Neler Olacak? Sinan’ın Büyük Sırrı Ne?

  Sinan Nisan’la konuşmak için zemin arasa da buna fırsat bulamaz. Her defasında bir şekilde konuşamadan ayrılırlar. Fragmanda görüldüğü kadarıyla Sinan’ın bir kızı var. Sevcan ile tanışan Nisan bakalım ne tepki verecek.

 • Sungurlar 37. Bölüm Sungurlar Timi Hedefte!
  Sungurlar 37. Bölüm Sungurlar Timi Hedefte!

  Sungurlar 37. Bölüm Özeti HEDEFTE SUNGURLAR TİMİ VAR NAZA, DİLAN’IN KANINI YERDE BIRAKMIYOR! Çatışmalara giren Serdar ve kardeşi Sevim Örgüt tarafından yakalanıyor. Naza ise, Dilan’ın kanını yerde bırakmayarak katillerin hepsini öldürüyor. Önemli istihbarat bilgilerine ulaşan Sungurlar, Cavidan’ı yakalamak için başında bulunduğu derneğe baskın düzenler. Kaos […]

 • Kiraz Mevsimi 55. Bölüm Neler Olacak?
  Kiraz Mevsimi 55. Bölüm Neler Olacak?

  Gazete haberi Ayaz ve Öykü’nün evine bomba gibi düşer. Bu haber yüzünden çok önemli bir iş anlaşmasını kaybeden Öykü, evde de Önem’le uğraşmaktadır.