• Çok Buruk Bir Veda
  Çok Buruk Bir Veda

  3 senelik evliliklerini geçtiğimiz ay noktalamış olan Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu, önceki akşam üstü bir araya gelerek Bebek’te yer alan evlerini boşalttı. Bu vedanın hemen sonrasında eski eşler, sosyal medya üzerinde çok duygusal mesajları paylaştı.

 • Didem Soydan Dedesini Kaybetti
  Didem Soydan Dedesini Kaybetti

  Sosyal medyayı en aktif bir şekilde ünlülerden biri olan Didem Soydan’ın, kendisini yetiştirmiş olan büyükbabası yaşamını kaybetti.

 • Gamze Özçelik Çok Duygusal Bir Paylaşım Yaptı
  Gamze Özçelik Çok Duygusal Bir Paylaşım Yaptı

  Oyunculardan Gamze Özçelik, El Bab içerisinde şehit düşmüş olan asker Selim Topal için sosyal medya hesabı üzerinden duygusal bir yazıyı kaleme aldı.

 • Afrikalı İkizler Madonna Tarafından Evlat Edinildi

  Malavi’den 4 yaşında olan ikiz kız kardeşleri evlat edinmiş olan popun kraliçesi olarak tanınan Madonna, doğumlarından tam 5 gün sonrasında yetimhaneye verilmiş olan ikizleri New York’ta yer alan evine götürdü.

 • Onur Saylak İle Tuba Büyüküstün’den Ortak Bir Açıklama Geldi
  Onur Saylak İle Tuba Büyüküstün’den Ortak Bir Açıklama Geldi

  Evlilikleri herkes tarafından parmak ile gösterilmekte olan Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak’ın boşanma haberlerinin hemen sonrasında sosyal medya üzerinde ortaya atılmış olan bir takımda iddialar, ikiliyi çok daha fazla kızdırdı.

 • Gülben Ergen Maddi Sıkıntı İddiaları İçin Cevap Verdi
  Gülben Ergen Maddi Sıkıntı İddiaları İçin Cevap Verdi

  Gülben Ergen son olarak çıkan, ”Çocuklar Gülsün Diye Derneği”nin çok ciddi bir maddi sıkıntı içerisinde bulunduğu yönündeki iddialara Instagram hesabının üstünden çok net bir cevap verdi.