• Bir Hülya Avşar Sohbeti’nin bu haftaki konuğu belli oldu! (7 Nisan Cumartesi)
  Bir Hülya Avşar Sohbeti’nin bu haftaki konuğu belli oldu! (7 Nisan Cumartesi)

  Pop müziğin parlayan yıldızı İrem Derici bu hafta Hülya Avşar’ın programına konuk oluyor. Hülya Avşar’ın sunduğu çok özel sohbetin bu haftaki konuğu olan İrem Derici, Hülya Avşar’a özel açıklamalarda bulundu. Hülya Avşar’ın yönelttiği sorulara samimi cevaplar veren İrem Derici’nin itirafları da gözden kaçmadı. 30’unu geçtikten sonra […]

 • Konsere Çıkmadığı İçin Davalık Olacak
  Konsere Çıkmadığı İçin Davalık Olacak

  Almanya’da verecek olduğu konseri son anda iptal etmiş olan İrem Derici, kendisine dava açılacak olduğunu öğrendi. Ünlü

 • İrem Derici’den Düğün Sektörü Açıklaması
  İrem Derici’den Düğün Sektörü Açıklaması

  10’ncu sanat senesi içerisinde 5. solo albümlerinden ”Zincirimi Kırdı Aşk” ile birlikte sevenlerine sürpriz yapmış olan Mustafa Ceceli, albümün ilk konserini ise 14 Şubat Sevgililer Günü içerisinde Bostancı Gösteri Merkezi’nde yaptı.

 • İrem Derici Avrupalı Türkleri Üzdü
  İrem Derici Avrupalı Türkleri Üzdü

  Almanya içerisinde sahne almak amacı ile 15.500 Euro’ya anlaşmış olan popçu; ”Burası adeta bir ahır gibi” deyip kanserli çocuklar ve de Türk futbol takımı için yapılmış olan gecede sahneye çıkmadı!

 • Nihat Doğan’dan İrem Derici Yorumu
  Nihat Doğan’dan İrem Derici Yorumu

  Almanya’nın Frankfurt kenti içerisinde bir futbol kulübünün kanserli çocuklara düzenlemiş olduğu geceyi mekanı beğenmediğinden dolayı terk etmiş olan İrem Derici’ye tepkisini gösteren Türk halk müziğinin sanatçısı Nihat Doğan; ‘Para kazanmak için gurbetçi kardeşlerimizin sevgisi hiç bir şekilde değişilmez ifadelerine yer verdi.

 • İrem Derici İle Alakalı İddialar Gerçekmiş
  İrem Derici İle Alakalı İddialar Gerçekmiş

  Geçtiğimiz ay içerisinde bıçak altına yatıp göğüs estetiği yaptırmış olduğu ortaya çıkan sevilen şarkıcılardan İrem Derici konuk olarak katılmış olduğu bir canlı yayın programı içerisinde kendisi ile alakalı olarak yapılan bütün iddiaları kesin bir dil ile doğruladı.

 • İrem Derici Çok Fazla Zayıfladı
  İrem Derici Çok Fazla Zayıfladı

  Başarılı şarkıcılardan biri olan İrem Derici, kulis aynasının üstüne uzanarak çok farklı bir poz verdi. İrem Derici’nin günler geçtikçe daha da zayıflamakta olduğu fotoğraftan çok açık bir şekilde görüldü. İrem Derici, son fotoğrafında görünene göre adeta bir deri bir kemik olarak kaldı.