• Kaderimin Yazıldığı Gün 50. Bölüm ile Final Yaptı!
  Kaderimin Yazıldığı Gün 50. Bölüm ile Final Yaptı!

  Star TV’nin 1.5 yıldır ilgiyle izlenen dizilerinden Kaderimin Yazıldığı Gün, 50. bölümü ile final yaptı. Peki dizi neden bitti? Asıl sebep reyting miydi?

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 46. Bölüm Defne Ölecek Mi?
  Kaderimin Yazıldığı Gün 46. Bölüm Defne Ölecek Mi?

  Star TV’nin başarılı dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün, 46. bölüm fragmanı ile izleyenlerini merak için soktu. Fragman’da görüldüğü kadarıyla Defne kendini bir Tır’ın önüne atıyor. Bakalım Defne ölecek mi?

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 44. Bölüm Şüpheler Artıyor
  Kaderimin Yazıldığı Gün 44. Bölüm Şüpheler Artıyor

  Kaderimin Yazıldığı Gün 44. Bölümle birlikte ekranlara bomba gibi dönüyor. Zaman geçtikçe şüpheler artmakta ve işler kızışmakta. Kahraman, Elif’i ikna etmek için yoğun çaba veriyor. Elif, bir süre önce kendisini öldürmek için tutulmuş kiralık katil İbrahim’i tutan kişinin Defne olduğunu söylüyor. Fakat Elif’in dedikleri Kahraman’a […]

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 43. Bölüm Özeti ve Fragmanı
  Kaderimin Yazıldığı Gün 43. Bölüm Özeti ve Fragmanı

  Kaderimin Yazıldığı Gün 43. Bölüm de Defne’nin foyası ortaya çıkmak üzere. Kaderimin Yazıldığı Gün 43. Bölüm izlerken neler yaşanacak, hangi sürprizler bizi bekliyor? Eve gelen tehditlerin kaynağı artık gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Ev bir süredir bilinmeyen tehditlerle çalkalanıyordu. Elif bu duruma karşılık kayıtsız kalmak istemez […]

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 42. Bölüm Özeti ve Fragmanı
  Kaderimin Yazıldığı Gün 42. Bölüm Özeti ve Fragmanı

  Kahraman ve Elif aşklarına güvenerek bir araya gelmeyi başarmışlardır. Aşk kazanmıştır sonunda. Maksut ise komadadır. Elif’in ona sıktığı kurşun bir çok hayatın kesişmesine sebep olacaktır.

 • Kaderimin Yazıldığı Gün Yeni Bölüm Fragmanı
  Kaderimin Yazıldığı Gün Yeni Bölüm Fragmanı

  Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm fragmanı verildi. Star TV ekranında yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün bu akşam sizlere olacak.

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 28.Bölüm Fragmanı
  Kaderimin Yazıldığı Gün 28.Bölüm Fragmanı

  Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm yeni fragmanı verildi. Star TV ekranında yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün 28.bölüm fragmanı sizlerle.