• Paramparça 47. Bölüm Yıldırım Öldü Mü?
  Paramparça 47. Bölüm Yıldırım Öldü Mü?

  Reyting sıralamasında her hafta yukarılarda olan Paramparça dizisi, yeni bölümde izleyicilerine heyecanlı anlara yaşatacak.

 • Paramparça 43. Bölümde Cihan Takip Altında!
  Paramparça 43. Bölümde Cihan Takip Altında!

  Bu akşam 42. bölümü yayınlanan Paramparça reytinglerde en önlerde yer aldı. Dizinin fanları merakla yeni bölümü bekliyor. Star TV 43. bölüm fragmanını bekletmeden yayınladı. İşte fragman ve yeni bölümde olacak olaylar.

 • Paramparça 42. Bölüm Harun ve Dilara İlişkisi
  Paramparça 42. Bölüm Harun ve Dilara İlişkisi

  STAR TV’nin en gözde dizileri arasında yer alan Paramparça 42. Bölüm ile birlikte bomba gibi geri dönüyor. Paramparça 42. bölüm fragmanında karşımıza çıkan Harun ve Dilara ilişkisi şok etkisi oluşturuyor. Paramparça 42. Bölüm izleyicileri için merak edilen tüm sorular burada. Dilara, en yakın arkadaşı olarak […]

 • Paramparça 39. Bölüm Ortalık Fena Karışıyor
  Paramparça 39. Bölüm Ortalık Fena Karışıyor

  Dilara, cezaevinden çıkacağını hiç ummadığı Cihan’ı ansızın karşısında görünce şoke olur. Cihan, Dilara’nın davranışlarında bir gariplik olduğunu sezer ve 20 yıllık karısının kendisini sırtından hançerlediğini öğrenmesi uzun sürmez.

 • Barış Falay Hangi Dizide Oynuyor?
  Barış Falay Hangi Dizide Oynuyor?

  Paramparçanın yenilenen kadrosuna bu sefer başarılı bir oyuncu katıldı. Evet bu oyuncu Barış Falay, Barış Falay’ın hayatına ve geçmişine beraber bir bakalım.

 • Paramparça 29.Bölüm Fragmanı
  Paramparça 29.Bölüm Fragmanı

  Paramparça yeni bölüm fragmanı izle. Paramparça 29.Bölümde heyecan dorukta oluyor. İzleyiciler bu akşam ekrana kitlenecek.

 • Paramparça 23.Bölüm Fragmanı
  Paramparça 23.Bölüm Fragmanı

  Paramparça yeni bölüm yeni fragmanında heyecan dorukta. Star TV ekranında yayınlanan Paramparça 23.bölüm fragmanı izle heyecan dorukta.

 • Paramparça 21. Bölüm Fragmanı Dilara’ya büyük şok!
  Paramparça 21. Bölüm Fragmanı Dilara’ya büyük şok!

  Paramparça 21. Bölüm fragmanında olanlar oluyor. Star tv ekranında yayınlanan Paramparça 21. Bölüm sizlerle.