Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

30.000 Lira Değerindeki Yüzük Az Kalsın Çöpe Gidecekti

Hamdi Alkan’ın eşi olan Selen Görgüzel’in 30.000 Lira tutarında olan tektaşı süpürgenin içinden çıktı, az kalsın çöpe gidecek idi.

30.000 Lira Değerindeki Yüzük Az Kalsın Çöpe Gidecekti
20 Şubat 2017 - 15:33 'de eklendi.

Hamdi Alkan’ın eşi  olan Selen Görgüzel’in 30.000 Lira tutarında olan tektaşı süpürgenin içinden çıktı, az kalsın çöpe gidecek idi.

Hamdi Alkan 2014 senesi içerisinde evlenmiş olduğu oyunculardan Selen Görgüzel’in 10 Şubat tarihindeki doğum gününde Etiler Sepya Meyhane içinde bir parti vermiş idi. 38 yaşına basmış olan eşine bir de tektaş yüzük hediye etmiş idi.

Selen Görgüzel ise 30.000 TL değerine sahip yüzüğü evdeyken düşürdü. Ne kadar aradı ise de bir türlü bulamadı. Tektaş yüzük, temizlik sonrasında kontrol edilen elektrik süpürgesinin içerisinden çıktı. Selen Görgüzel ise 2. defa havalara uçtu.

Hamdi Alkan ise eşine  doğum günü için hediye almış olduğu pırlanta yüzüğü kast edip; ”Bunu ödeyebilmek amacı ile çok daha fazla çalışacağım” ifadeleri ile bir espri yapmış idi,

Selen Görgüzel  ise doğum gününde kocası ile bir fotoğrafını paylaşarak şu ifadelere yer vermiş idi;

Bu gece içerisinde bir defa daha anladım ki hiç bir günüm kesinlikle boşuna geçmemiş. Birbirinden değerli  olan pek çok dost biriktirmiş  ve çok harika bir yuva kurmayı başarmışım. Yanımda bulunan beni hiç bir şekilde yalnız bırakmayan aileme ve de bütün dostlarıma çok teşekkür ediyorum. iyi ki varsınız ve iyiki benim hayatımdasınız..

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER