Magazin > A.Ş.K Arjantin’de Zirve’de

A.Ş.K Arjantin’de Zirve’de

A.Ş.K Arjantin’de Zirve’de

Türk televizyonlarında ilgi görmediği için yayından kaldırılan A.Ş.K dizisi Arjantin’de yayına başladı. Hazal Kaya’nın Türkiye’de erken yayından kalkan dizisi Arjantin’de büyük beğeni kazandı. 2 yıl önce Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reytingleri nedeniyle erken final yapan A.Ş.K. dizisi Türkiye’de görmediği ilgiyi çok uzaklarda,Arjantin’de buldu. Başrollerinde […]

19 Nisan 2015 - 23:40

Türk televizyonlarında ilgi görmediği için yayından kaldırılan A.Ş.K dizisi Arjantin’de yayına başladı. Hazal Kaya’nın Türkiye’de erken yayından kalkan dizisi Arjantin’de büyük beğeni kazandı.

2 yıl önce Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reytingleri nedeniyle erken final yapan A.Ş.K. dizisi Türkiye’de görmediği ilgiyi çok uzaklarda,Arjantin’de buldu.

Başrollerinde Nebahat Çehre,Hazal Kaya ve Aslı Tandoğan’ın yer aldığı dizi 13 Nisan’da Telefe kanalında yayına başladı. 16:30’da yayınlanan dizi 7.8 reyting alarak çok iyi bir başlangıç yaptı. Güney Amerika’da reyting rekorları kıran Binbir Gece dizisi ise 20.5 reytingle zirvede yer aldı.

AŞK

A.Ş.K., 2013 yılında baş rolünü Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Nebahat Çehre, Aslı Tandoğan, Kaan Urgancıoğlu ve Erkan Can’nın paylaştığı Kanal D’de yayınlanan televizyon dizisidir.

Nebahat Çehre Neslihan
Hazal Kaya Azra
Hakan Kurtaş Kerem
Aslı Tandoğan Şebnem
Kaan Urgancıoğlu Can
Erkan Can Rıza
Sevtap Özaltun Ece
Nihal Koldaş Sırma
Tugay Mercan Abdurrahman
Osman Akça Abdurrahman Adam
Güneş Emir Melis
Elit İşcan Semra
Servet Pandur Müzeyyen
Gökay Müftüoğlu Fırat

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?