Magazin > Aç Kapıyı Çok Fenayım Film Fragmanı Yayınlandı!

Aç Kapıyı Çok Fenayım Film Fragmanı Yayınlandı!

Aç Kapıyı Çok Fenayım Film Fragmanı Yayınlandı!

YEF Media Art’ın yapımcılığını, Kenan Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu, Oğuzhan Yıldız imzalı ”Aç Kapıyı Çok Fenayım” yakında sinemaseverlerle buluşuyor. İddialı bir fragman yayınlayan yapımın vizyon tarihi de belli oldu. Hem aşkın hemde arkadaşlığın daha önce konuşulmamış yönleri ve hayata dair sürprizlerin çıkabiliyor olmasını paylaşan filmde, […]

15 Nisan 2017 - 15:23

YEF Media Art’ın yapımcılığını, Kenan Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu, Oğuzhan Yıldız imzalı ”Aç Kapıyı Çok Fenayım” yakında sinemaseverlerle buluşuyor. İddialı bir fragman yayınlayan yapımın vizyon tarihi de belli oldu.

Hem aşkın hemde arkadaşlığın daha önce konuşulmamış yönleri ve hayata dair sürprizlerin çıkabiliyor olmasını paylaşan filmde, Oğuz ve arkadaşlarının birlikte geçirdikleri o geceye dair hiç bir şey hatırlamadıkları gecenin sonunda işlerinin yoluna girmesini ele alıyor.

Oyuncu kadrosunda Gözde Mukavelat, Oğuzhan Yıldız, Ferdi Kurtuldu, Burçin Abdullah, Anıl Altınöz, Dilara Büyükbayraktar, Emre Büyükpınar, İbrahim Aslan, Nuri Karadeniz, Serkan Genç, Aslı Bankoğlu, Dost Evler, Zeynep Ülkü Kam, Hakan Kakiz, Gökhan Balyemez, Oktay Oy, Serkan Şengül, Çetin Altay ve Merve Erdoğan gibi genç ve yetenekli oyuncuların yer aldığı ”Aç Kapıyı Çok Fenayım” 28 Nisan’da sinemalarda.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?