Aç Kapıyı Çok Fenayım Filmi Oyuncuları Konusu Ne zaman vizyona girecek!

YEF Media Art’ın yapımcılığını üstlendiği ”Aç Kapıyı Çok Fenayım” 28 Nisan’da sinemaseverlerle buluşuyor. Oğuzhan Yıldız’ın kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Kenan Öztürk oturuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Oğuzhan Yıldız, Burçin Abdullah, Serkan Şengül, Merve Erdoğan, Çetin Altay, Gözde Mukavelat, Ferdi Kurtuldu, Anıl Altınöz, Dilara Büyükbayraktar, Emre Büyükpınar, İbrahim Aslan, Serkan Genç, Nuri Karadeniz, Aslı Bankoğlu, Dost Evler, Zeynep Ülkü Kam, Hakan Kakiz, Gökhan Balyemez ve Oktay Oy gibi deneyimli ve genç isimler yer alıyor.

Aç Kapıyı Çok Fenayım Konusu

Oğuz oldukça başarılı bir senaryo yazarıdır. Sektörün en iyisiyken aldığı karar doğrultusunda yazarlığı bırakmaya karar verir. Oğuz’un üst komşusu Ertem’de eski bir yönetmendir. Çoğu zaman birlikte oturup dertleşirler. Oğuz ve arkadaşları hayatlarında ki her şeyin kötü gittiği sırada hatırlamadıkları bir olay yaşarlar ve kendilerini evde bulurlar. Ama hayatları bir anda değişmiştir ve tüm olumsuzluklar iyiye gitmeye başlamıştır. Her şey tersine dönmüşken, peki o gece hayatlarını değiştirecek ne olmuştu?

Aç Kapıyı Çok Fenayım Fragmanı

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.