Magazin > Adeta Film Gibi Bir Balayı

Adeta Film Gibi Bir Balayı

Adeta Film Gibi Bir Balayı

Murat Yıldırım ile İmane Elbani çifti, balayı amacı ile Maldivler’i seçmiş idi.

19 Şubat 2017 - 16:00

Murat Yıldırım ile İmane Elbani çifti, balayı amacı ile Maldivler’i seçmiş idi. İkilinin burada rüya gibi geçmekte olan tatilini ise bir fotoğrafçı ile kameraman çok net bir şekilde görüntüledi. Böylelik ile çiftin balayı ise ölümsüzleşmiş oldu

Murat Yıldırım ile İmane Elbani çifti, Türkiye ve de Fas’ta yapmış oldukları 2 farklı düğün ile yakınlarının da gönlünü almış oldu. Hemen sonrasında ise balayı yapmak amacı ile çok egzotik bir adresi seçti. İkili, balayı yapmak amacı ile Maldivler’e gitti.

Çift tıpkı düğün fotoğrafları gibi balayında yaşamış oldukları anlarını da, albüm içerisinde toplamak amacı ile an be an hiç bir şeyi kaçırmadan görüntületti. Çiftin bu en romantik anlarını ise bir kameraman ile bir fotoğrafçı çok net bir şekilde görüntüledi. Ortaya ise adeta film gibi bir çalışma çıkmış oldu.

Murat Yıldırım ile İmane Elbani çifti bisiklete binerek iskele içerisinde güzel bir fotoğraf çektirdi.
Çift daha sonrasında denize açıldıkları tekne içerisinde de çok romantik dakikaları yaşadı.

Murat Yıldırım, ”Kim Milyoner Olmak İster” isimli yarışma programı ile ekranlara geri dönmüş ve de aylık 150.000 lira ile anlaşma sağlamıştı.. Ayrıca 37 yaşında olan Yıldırım’ın başrollerini Fahriye Evcen ile paylaşmış olduğu ”Sonsuz Aşk” ismine sahip filmi ise 24 Mart tarihi içerisinde vizyona girecek.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?