Almeda’dan Arkadaşlarına Büyük Sitem

Oyunculardan Tolgahan Sayışman ile 2 senedir aşk yaşamış olduğu sevgilisi Arnavutluk Güzeli seçilen Almeda Abazi 13 Şubat tarihi içerisinde Los Angeles’ta yer alan Beverly Wilshire Hotel’de 40 tane davetlinin katılmış olduğu ufak bir tören ile dünyaevine girdi.

Sadece 40 davetlinin katılmış olduğu Hollywood manzaralı düğün içerisinde Abazi, Feryal Usta imzasına sahip gelinlik giyer iken Sayışman da Tom Ford tasarımı bir damatlık giymeyi tercih etti.

5 gün öncesinde nikah masasına oturmuş olan Abazi ile Sayışman çiftinin ise 40 kişilik düğününde yakın dostlarından hiç kimse yoktu. Almeda Abazi ise, bu duruma isyan edip bir yazıyı kaleme aldı. Abazi sosyal medya hesabı üstünden dostlarına sitemde bulundu.

“Yaşamımın en mutlu günü idi, hayallerimi gerçekleştirmiş olduğum bu özel günde, yaşamımın en önemli kararını vermiş olduğum bu anda yanımda olmasa bile beni arayıp soran, tebrik eden bütün dostlarıma ve de arkadaşlarıma yeniden teşekkür ederim.”

”Ancak bunu da söylemeden hiç bir şekilde geçemeyeceğim, Arnavutluk içerisinde uzak – yakın bildiğim bütün herkes beni arar iken, hatta ve de hatta dünyanın türlü ülkelerinden tebrik mesajları almaya devam ederken, Çok şeyler paylaşmış olduğum insanların pek çoğunun aramaması ise beni çok şaşırttı. Demek ki bu belirttiğim insanların arkadaşlık ve dostluk anlayışları benimki ile hiç bir şekilde uymuyormuş. Yaşamda herkese başarılar.”

Tagged with:     , ,

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.