Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Angelina Jolie’den Boşanma İle Alakalı İlk Açıklama

BBC’ye röportaj vermiş olan Jolie, Brad Pitt’le boşanmasıyla alakalı sorulara da cevap verdi. Jolie röportajında;

Angelina Jolie’den Boşanma İle Alakalı İlk Açıklama
20 Şubat 2017 - 21:30 'de eklendi.

BBC’ye röportaj vermiş olan Jolie, Brad Pitt’le boşanmasıyla alakalı sorulara da cevap verdi. Jolie röportajında; ”Bu konunun hakkında fazlasıyla zor bir dönem olduğu, büyük bir aile olduğumuz ve de daima bir aile olacağımız dışında çok bir şey söylemeyi istemiyorum” ifadelerine yer verdi. ”Aile olarak çok zor zamanları geçirdik” ifadelerine yer veren ve de konuşması sırasında duygusallaşmış olan Jolie; ”Benim odak noktam ise çocuklarım, yani çocuklarımız” ifadelerine yer verdi.

Bunun aslında bir şekilde bizi daha da güçlü ve çok daha yakın duruma getirdiğinden emin olmak amacıyla bir yol bulmaya çalışmaktayım” ifadelerini kullandı. Netflix içerisinde yayınlanacak yeni filminin galası amacıyla 6 tane çocuğuyla beraber Kamboçya’da yer alan Amerikalı yıldız, Brad Pitt ile ayrılmasından bu zamana kadar ilk defa kendisi isteyerek bir görüntü verdi.

41 yaşında olan oyuncunun yönetmenliğini üstlenmiş olduğu film, ailesi Khmer Rouge’nin rejiminin kurbanı olan Loung Ung’un önemli hatıralarına dayanmakta. Jolie öte yandan filmin senaryosunu ise Loung Ung ile beraber kaleme aldı.

Filminin hakkında bir basın toplantısı da düzenlemiş olan Jolie, filmle beraber en büyük yaştaki oğlu Maddox’un ailesinin yaşamış olduklarını anlamayı istediğini açıkladı Jolie, Maddox’u da 2002 senesi içerisinde Kamboçya’da yer alan bir yetimhaneden evlat edinmiş idi Film içerisinde Maddox’la beraber çalışan Jolie ise; ”Senaryoyu sonuna kadar okudu, çeşitli notlar aldı ve de prodüksiyon görüşmelerinde kendiside yer aldı” ifadelerine yer verdi.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER