Magazin > Avcı Modele Tepkiler Yağmaya Devam Ediyor

Avcı Modele Tepkiler Yağmaya Devam Ediyor

Avcı Modele Tepkiler Yağmaya Devam Ediyor

Kişisel Instagram hesabı içerisinde avladığı hayvanların fotoğraflarını paylaşmış olan Amerikalı modele, hayvanseverlerin yaptığı eleştirileri de çığ gibi büyümeye devam ediyor.

18 Şubat 2017 - 12:25

Kişisel Instagram hesabı içerisinde avladığı hayvanların fotoğraflarını paylaşmış olan Amerikalı modele, hayvanseverlerin yaptığı eleştirileri  de çığ gibi büyümeye devam ediyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaleti içerisinde yaşamını devam ettiren 25 yaşında bulunan Texan Kristen Ottea kişisel Instagram hesabı üzerinde paylaştığı birbirinden ilginç fotoğraflar ile hayvanseverlerin tepkisini çekmeye devam ediyor.

Modelliğin yanında taksidermistlik (hayvan postunu dolduruculuk) yapmakta bulunan Texan Kristen Ottea’nın, avlamış olduğu ölü hayvanların fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinde paylaşması pek çok internet kullanıcısını da adeta çileden çıkarttı. Kamuflaj kıyafetlerini giyip, ağır silahlar ile hayvan postu avına çıkmakta bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı kadının Instagram hesabı içerisinde 10.000 taneyi aşkın takipçisi de yer alıyor.

Londra ile birlikte Singapur, New York ve de Los Angeles gibi dünyanın çok değişik şehirlerinde modellik kariyerine hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte bulunan Texan Kristen Ottea, avlamış olduğu bu hayvanları ise babasına ait olan taksidermi dükkanı içerisinde satıyor.

Modellik kariyerinde çok iyi bir yerde olduğu da bilinen Texan Kristen Ottea, bu kadar tepki çekmesine rağmen halen paylaşımlarını aralıksız bir şekilde devam ettiriyor. Texan Kristen Ottea almış olduğu tepkiler ile alakalı herhangi bir açıklama yapmaz iken kariyerinin tehlikeye girip girmeyecek olması ise büyük bir merak konusu.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?