Magazin > Balayına 14 Şubat’ta Çıktılar

Balayına 14 Şubat’ta Çıktılar

Balayına 14 Şubat’ta Çıktılar

2 ay önce evlenmiş olan Faslı güzellerden İmane Elbani ile ‘‘Kim Milyoner Olmak İster?’’ ismine sahip yarışma programının başarılı sunucularından Murat Yıldırım, balayı amacı ile Maldivler’i seçtiler.

15 Şubat 2017 - 13:03

2 ay önce evlenmiş olan Faslı güzellerden İmane Elbani ile ‘‘Kim Milyoner Olmak İster?’’ ismine sahip yarışma programının başarılı sunucularından Murat Yıldırım, balayı amacı ile Maldivler’i seçtiler. İmane Elbani ile Murat Yıldırım, 14 Şubat sevgililer günü ile balayını da birleştirmiş oldu.

Geçtiğimiz sene içerisinde Londra’da başlamış olan aşklarını Türkiye ve de Fas’ta gerçekleştirmiş bulunan iki düğün ile perçinleyen Murat Yıldırım ve de İmane Elbani, önceki gün ise rüya gibi bir balayına çıktılar. Dün Maldivler’e gitmiş olan başarılı oyuncu ile Faslı eşi, 14 Şubat sevgililer gününü de burada kutlayıp çifte bir mutluluk yaşamış oldu.

Geceliği yaklaşık olarak 5.000 lira tutarında olan Shangri La Maldives’de konaklamakta bulunan ünlü çift, turkuaz Hint Okyanusu’nun harika manzarası eşliğinde hem dinlenmekte hem ise çok romantik anlar yaşamakta. Aralık 2016 tarihinde evlenmiş olan ve de işleri sebebi ile balayını erteleyen ikilinin tatil amacıyla özellikle 14 Şubat sevgililer gününü tercih etmiş oldukları öğrenildi.

2008 senesinin Fas güzeli seçilmiş olan İmane Elbani Instagram hesabı üzerinden eşiyle çekilmiş olan bir fotoğraf paylaşımı yaptı. İmane Elbani ayrıca bu fotoğrafın alt kısmına ise; ”Her zaman gülümsemekte olan aşkım ile, cennete uçuyorum” şeklindeki özel bir yorumuna yer verdi.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?