Magazin > Beren-Kenan Doğulu Çifti Bebek Mi Bekliyor?

Beren-Kenan Doğulu Çifti Bebek Mi Bekliyor?

Beren-Kenan Doğulu Çifti Bebek Mi Bekliyor?

Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan bebek haberi mi var? Kenan Doğulu ile geçtiğimiz yıl dünya evine giren Beren Saat’in paylaştığı fotoğraftaki karınındaki şişlik acaba bebek mi var sorusunu akıllara getirdi.Beren Saat’in karın bölgesindeki belirginlik, sevenlerini heyecanlandırdı. Bebek yapmak için oyunculuk kariyerine ara veren ancak doğal […]

22 Nisan 2015 - 15:25

Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan bebek haberi mi var? Kenan Doğulu ile geçtiğimiz yıl dünya evine giren Beren Saat’in paylaştığı fotoğraftaki karınındaki şişlik acaba bebek mi var sorusunu akıllara getirdi.Beren Saat’in karın bölgesindeki belirginlik, sevenlerini heyecanlandırdı.

Bebek yapmak için oyunculuk kariyerine ara veren ancak doğal yollarla anne olamayınca tüp bebek tedavisine başlayan Beren Saat, şu günlerde memleketi Ankara’da işletmecilik yapıyor.Güneş’in haberine göre; eşi Kenan Doğulu’yla Bilken’te açtıkları Bis isimli mekanla yakından ilgilenen Saat, gelen fanlarını kırmıyor ve tek tek fotoğraf çektiriyor.

1429605975154

Geçtiğimiz günlerde çekilen bu fotoğrafta Saat’in karın bölgesindeki belirginlik “Acaba bu kez hamile mi?” sorularını akla getirdi.Saat, geçen günlerde ikiz bebeklere hamile kaldığı iddiasını yalanlarken “Hamilelik benimki gibi zayıf bir vücutta uzun süre saklanabilecek bir haber değil” açıklamasını yapmıştı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?