Magazin > Bir Yastıkta Kocayalım yeni Aile Danışmanı kimdir?

Bir Yastıkta Kocayalım yeni Aile Danışmanı kimdir?

Bir Yastıkta Kocayalım yeni Aile Danışmanı kimdir?

TRT 1’in ekran hayatına geçirdiği farklı formatı ile dikkat çeken ”Bir Yastıkta Kocayalım” programında sunucu değişikliği yaşandı. Daha önceden Zafer Akıncı’nın yaptığı programın sunuculuğunu Aile Danışmanı Dr. Mehmet Tekneci üstlendi. 1966 Giresun doğumlu Dr. Mehmet Tekneci, 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Azerbaycan Devlet Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim […]

15 Nisan 2017 - 16:29

TRT 1’in ekran hayatına geçirdiği farklı formatı ile dikkat çeken ”Bir Yastıkta Kocayalım” programında sunucu değişikliği yaşandı. Daha önceden Zafer Akıncı’nın yaptığı programın sunuculuğunu Aile Danışmanı Dr. Mehmet Tekneci üstlendi.

1966 Giresun doğumlu Dr. Mehmet Tekneci, 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Azerbaycan Devlet Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda İhtisas yaptı. Uzman Aile Danışmanı olmak için Selçuk Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı Yüksek Lisansı’nı yaptı. Bu zamana kadar bir çok üniversitede ders ve seminerler vermiştir ve ayrıca vermeye devam etmektedir.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?