Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Bu Defa Elbiselerini Giydiler

Dünya üzerindeki en ünlü bikini modellerinin New York’ta gerçekleştirilen partide bir araya geldiği belirtildi…

Bu Defa Elbiselerini Giydiler
18 Şubat 2017 - 19:32 'de eklendi.

Dünya üzerindeki en ünlü bikini modellerinin New York’ta gerçekleştirilen partide bir araya geldiği belirtildi…

Sports Illustrated’ın geleneksel bir şekilde düzenlediği bikini özel sayısının tanıtımını New York’ta gerçekleştirilen bir partide yaptı. Cehter 41 içerisinde yapılmış olan bu geceye, dergi amacı ile dünyanın türlü cografyalarında bikini giyerek poz veren bütün modeller ise eksiksiz bir şekilde katıldı.

Barbara Palvin, ise bir ara çok derin dekoltesi sebebi ile zor anları yaşadı. Bu arada ise gazeteciler ile şakalaşmayı da ihmal etmedi. Danielle Herrington da özel sayı amacı ile poz veren modellerden bir tanesi olarak bu geceye katıldı. Chrissy Teigen’in bu geceye kocası olan John Legend ile beraber katılmış olduğu görüldü. Kate Upton ise bu seneki ile birlikte tam 3. defa Sports Illustrated’in kapağında yerini almayı başaranların arasında.

Sports Illustrated içerisindeki en yaşlı modellerinden bir tanesi olarak tarihe geçmeyi başaran 63 yaşında bulunan Christie Brinkley ise, dergiye koyulması için beraber kamera karşısına geçmiş olduğu kızları Alexa Jay ve de Sailor Lee Cook ile beraber buradaydı. Partiye katılmış olan modeller ise gece boyunca oldukça keyifli ve de mutlu gözüküyorlardı. Ancak bütün gözler ise en yaşlı model olarak tarihe geçmeyi başaran Christie Brinkley’in üzerinde idi.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER