Magazin > Çek Model Tamamen Türk Oldu

Çek Model Tamamen Türk Oldu

Çek Model Tamamen Türk Oldu

Geçtiğimiz sene içerisinde Türk işadamlarından Burak Öymen ile Didim ilçesinde köy düğünüyle evlenmiş olan Tereza Maxova, ülkemize çok hızlı bir şekilde alıştı.

16 Şubat 2017 - 14:40

Geçtiğimiz sene içerisinde Türk işadamlarından Burak Öymen ile Didim ilçesinde köy düğünüyle evlenmiş olan Tereza Maxova, ülkemize çok hızlı bir şekilde alıştı. Çek asıllı model, geçtiğimiz gün içerisinde Milaslı köylüler ile beraber geleneksel deve güreşlerini de büyük bir heyecanla izledi.

Monaco’da yaşamını devam ettiren Türk zenginlerden Burak Öymen’le geçtiğimiz sene Didim Akbük’te gerçekleştirilen köy düğünüyle evlenmiş bulunan Çek modellerden Tereza Maxova tam bir Türk oldu…

Sık bir şekilde ülkemizi ziyaret ederek Ege bölgesinde tatilin tadını çıkartan Tereza Maxova, Muğla ilinin Milas ilçesi içerisinde geleneksel bir şekilde düzenlenen deve güreşlerini de izledi. Köy halkı ile müsabakayı yakından takip etmiş olan güzel model, Milas asıllı kadınların el emeği şallarını takmayı da hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Deve güreşi devam ederken Türk lezzetlerini de tatmış olan Tereza Maxova, bu anlarını ise sosyal medya hesabının üzerinden takipçileri ile paylaştı. Yöre halkının çok büyük ilgi göstermiş olduğu Çek model, daha sonrasında ise Bodrum ilçesi içerisinde çok küçük bir gezmeye çıktı. Bodrum ilçesinin esnafı ile de sohbet edip bol bir miktarda alışveriş yapmış olan Tereza Maxova’nın bu halleri ise ”Yüzü gibi adeta gönlü de çok güzel” şeklindeki yorumların yapılmasına sebep oldu

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?