Magazin > Cem Yılmaz Eski Aşkları İle Bir Aradaydı

Cem Yılmaz Eski Aşkları İle Bir Aradaydı

Cem Yılmaz Eski Aşkları İle Bir Aradaydı

Önceki akşam üstü ünlü isimlerin akın etmiş olduğu bu geceye Cem Yılmaz ise damgasını vurdu. Şovmen, 2009 senesi içerisinde Ahu Yağtu uğruna terk etmiş olduğu 6 senelik sevgilisi Cansu Dere’yle uzun bir sürenin sonrasında ilk defa karşılaştı

17 Şubat 2017 - 13:50

Önceki akşam üstü ünlü isimlerin akın etmiş olduğu bu geceye Cem Yılmaz ise damgasını vurdu. Şovmen, 2009 senesi içerisinde Ahu Yağtu uğruna terk etmiş olduğu 6 senelik sevgilisi Cansu Dere’yle uzun bir sürenin sonrasında ilk defa karşılaştı. Aynı gece içerisinde Cem Yılmaz’ın öteki eski aşklarından Ahu Yağtu ve de Ayşe Hatun Önal da yer almaktaydı.

Geçtiğimiz senenin en başarılı isimleri önceki gece düzenlenmiş olan GQ Türkiye’nin tarafından Volkswagen Arena’da gerçekleştirilen özel bir tören ile belirlendi. Geceye ise, Yılmaz Erdoğan’dan tutunda Kıvanç Tatlıtuğ’a kadar, Kiralık Aşk dizisi ile birlikte yıldızı parlayan Barış Arduç’dan, Çağatay Ulusoy’a ve de Cansu Dere’ye kadar pek çok ünlü isim katıldı.

Gecenin sunumunu ise 2016’da ‘Senenin İkonu’ seçilmiş olan Cem Yılmaz ile haber spikerlerinden Simge Fıstıkoğlu üstlendi. Geceye esprileri ile renk katmış olan Cem Yılmaz, ”En İyi Aktör” ödülüne layık görülmüş olan Kıvanç Tatlıtuğ’u bile adeta gölgede bırakmış oldu.

Geceye katılmış bulunan davetlilerin kahkahalarının hiç bir şekilde eksik olmadığı anlar yaşamış oldukları bu özel geceye, ünlü şovmenin eski aşklarından Cansu Dere ile birlikte Ahu Yağtu ve de Ayşe Hatun Önal’la ilk defa bir araya gelmiş olması ise adeta damga vurdu.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?