Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Cengiz Kurtoğlu’nu Görenler Tanımakta Güçlük Çekti

Ünlü ve başarılı komedyenlerden biri olan Şahan Gökbakar’ın yeni filmlerinden Recep İvedik 5’in galası önceki akşam üstü Kanyon içerisinde yapıldı.

Cengiz Kurtoğlu’nu Görenler Tanımakta Güçlük Çekti
15 Şubat 2017 - 18:20 'de eklendi.

Ünlü ve başarılı komedyenlerden biri olan Şahan Gökbakar’ın yeni filmlerinden Recep İvedik 5’in galası önceki akşam üstü Kanyon içerisinde yapıldı. Galaya oğulları ile beraber katılmış olan arabesk müziğin güçlü ve sevilen seslerinden Cengiz Kurtoğlu’nun geçirmiş bulunduğu mide ameliyatı sonrasında verdiği kilolar ise çok fazla dikkat çekti.

Fantezi ve de arabesk müziğin güçlü ve sevilen isimlerinden Cengiz Kurtoğlu, önceki akşam üstü komedyenlerden Şahan Gökbakar’ın yarın vizyona gireceği açıklanan ”Recep İvedik 5” isimli filminin galasına oğullarından Aydın ve de Orçun Kurtoğlu ile beraber katılım gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz aylar içerisinde ufak bir mide küçültme operasyonu geçirmiş olduğu öğrenilen Cengiz Kurtoğlu fazla kilolarından kurtulmayı başararak tam 41 kilo vermiş oldu. Muhabirlerin sormuş olduğu sorularını büyük bir içtenlik ile cevaplamış olan ünlü ve başarılı sanatçı sorular üstüne ”8 ay içerisinde tam 41 kilo vermeyi başardım” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Babaları gibi kendileri de müzisyen olmayı seçen kardeşler ise yakın bir zaman içerisinde sürpriz bir projeye imzalarını atacaklarını burada muhabirlere resmi bir şekilde açıklayıp ”Aslında üçümüz çok özel bir çalışma yapabiliriz.” ifadeleri ile konuşmalarını sürdürdü. Cengiz Kurtoğlu bir zamanlar almış olduğu kiloları ile birlikte çok fazla gündeme gelmiş idi.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER